Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A barátom húgába lettem szerelmes és ö nem nagyon áll velem szóba.

Figyelt kérdés

NAgyon szerelmes lettem egy lányba.Ö egy évvel fiatalabb nálam.Ha ott vagyunk náluk nem nagyon boldog.Ö sokat géppezik és Tv-zik és nem jönn ki velünk biciklizzni se sehova.De régebben szerelmes voltam belé én meg nem akartam vele nagyon járrni.De most minden megváltozott.13/fiú


Ne nézzétek a helyesírásom!És szerelmes vagyok belé ezért ne probáljatok lebeszélni!



2012. júl. 13. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen korban nem a szerelem a legfontosabb,továbbra is le fog szarni. 19/f
2012. júl. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De most nyár van nem kell tanulnom.
2012. júl. 13. 15:37
 3/4 anonim válasza:

Szerintem először mondd el a barátodnak, hogy nem-e zavarná a dolog. Aztán ha vele megbeszélted, akkor próbálj udvarolni a lánynak: beszélgess vele, hívd el valahova pl. megenni egy fagyit vagy mozizni...

Ha élőben kicsit félénk vagy, szerintem nem gáz ha facebookon vagy e-mailben ráírsz hogy beszélgessetek.

Lehet hogy azért nem megy ki veletek biciklizni meg ilyenek, mert a testvérével vagy és nem akar titeket zavarni. Ha szeretnéd hogy veletek menjen akkor hívd el.

Sok sikert! ;)

2012. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a 3. hozzászólóval. Hallgass rá ;)
2012. júl. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!