Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis miért nem rajong értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért nem rajong értem egy lány sem vagy lesz belém szerelmes?

Figyelt kérdés
Totál hiányzik az érzés, hogy a lányok körberajongjanak, vagy rólam súgdolózzanak, hogy mennyire aranyos, helyes ez a srác. Nagyon ritkán hallottam még ilyet,abban sem vagyok bitzso, hogy nem gúnyolódás volt, csak valami aranyos srác és tuti rám céloztak, de ez akkro is csak egy ilyen dícséret és alig hallottam, emrt súgdolóztak. Míg más úszkál a szebbnél szebb lányok dícséretében, hogy de helyes vagy, de aranyos vagy, hú de jó pasi, hú de megdugatnám magam vele sötöbö.

#lány #rajongóim
2012. júl. 9. 02:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Vagy azért nem rajonganak körbe a csajok, mert nem vagy helyes pasi, vagy mert bunkó vagy, vagy ilyesmi. Kezdeményezz többet, akkor nagyobb esély lesz a sikerre. Ne csak a sült galambot várd, mert az úgyse érkezik.
2012. júl. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
lehet azért mert nem nézel ki jól,vagy nincs olyan sok lányismerősöd mint az illetőnek...
2012. júl. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ismerem az érzés , engem se hagynak élni a lányok pedig csak egy jó kéne közülük :D
2012. júl. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a lányoknál ha szimplán külső alapján döntenek nagy r.bancok és olyannál ne is próbálkozz azoknak 1 pasi 1 hét.amugy akkor lehet bunko vagy és azért
2012. júl. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Félénk,gátlásos, önbizalomhiányos, csak fiú barátokkal,haverokkal rendelkező srác vagyok. Egy lány sem vehet körbe, csak ismeretlenek. De ha annyira helyes fiú lennék, akkor leszólítanának az utcán is akár nem? Ha buszon képesek voltak hátranézni és rámmosolyogni, bámulni, aztán susmorogni vaalami aranyos srác dolgot,akkor miért nem szólítottak le?!


Na jó, igazából lehet képzelődtem, mert ez hihetetlen, hogy én egy lánynak is bejöjjek és ez velem történnen meg, bár haver is mondta, hogy engem nézett, de akkor si fura. Ha igazán jó pasi lennk, akkor csak tapadnának rám tömegesen alányok nem?

2012. júl. 9. 02:22
 6/12 anonim ***** válasza:

Régen engem körberajongtak, de megtetszett egy lány közülük, flörtölgettem vele, átbaszta a fejem, és most már szinte 1 nőnek se kellek.


Pedig akkor voltak sokan, akikkel összejöhettem volna. De most úgy vagyok, ha csajozni próbálok, valamiért "kinevetnek" , "belémkötnek" szal inkább kerülöm a nőket most.

2012. júl. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet, tévedek, de mintha te volnál a férfi. Nem arra kellene várnod, hogy téged szólítsanak le a lányok az utcán, meg udvaroljanak neked, hanem neked kéne leszólítanod őket meg udvarolni meg minden.


A szöveged alapján tehát nőies vagy. Lehet, ezért nem jössz be a csajoknak.

2012. júl. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyafogsz. Szerintem az életben is nyafka vagy. Na, ezért nem rajonganak érted.

21/L

2012. júl. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha látod h téged néz, szemez stb veled a lány akkor TE miért nem kezdeményezel? Vannak olyan lányok akik bátrak és kezdeményeznek, de ezekből mostanság kevés akad.
2012. júl. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Azt azért tudnod kell, hogy a lányok NEM FOGNAK ODAMENNI HOZZÁD, mert a lányok azt várják, hogy ŐKET szólítsák le!


Másrészt! A lányoknál nagyon fontos a kisugárzás. Nem a külső, hanem a kisugárzás. Ha van egy kis egészséges önbizalmad, akkor az jó. Mert ha nagyon negatívan állsz hozzá a dolgokhoz, össze vagy görnyedve és zavartnak tűnsz, azt a lányok 90% nem nagyon csípi.


Hidd el, a lányok fel tudnak figyelni egy fiúra akkor is, ha nem helyes... Ismerek egy srácot, akiért bomlanak a csajok, pedig egyáltalán nem helyes (szerintem). És miért? Mert van önbizalma, bátorsága, és humora.


Neked is meg kell mutatnod, hogy vagy olyan jó srác, mint bárki más, és megérdemled azt, hogy rád is felfigyeljenek! Húzd ki magad, ne cipőd orrát nézd, és menj oda a lányokhoz! Mosolyogj, és viselkedj úgy, mintha nem történne semmi különös, csak add önmagad!

Ez kell a lányoknak... És ha van egy kis humorod is, akkor máris bomlanak a csajok a közeledben! De ehhez kell önbizalom, és mosolyogj, mert az mindenkinek jól áll!!! :)


Remélem segítettem, és SOK SIKERT a továbbiakhoz!!! :)

2012. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!