Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domcsi98 kérdése:

Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem, de nem tudom hogy hódítsam meg! Lenne valami ötletetek? Tanácsotok? 14/L

Figyelt kérdés
Jajj..van egy kis bokkeno is , az a baj hogy a srácnak állitolag tetszik egy nála 2evvel fiatalabb lány,és állítólag smároltak is.DE a csaj elég kétszinu mert kozbe másokkal is kavar.Nemtudom hogy a csajnak tetszik-eha tetszik is neki nem szeretném szándékosan elvenni tőle a fiút csak egy kicsit jobban megismerkedni vele hátha magátol rájon hogy nem ő a hozzá illo lány!

#lány #kavarás #fiúk.kétszinuseg
2012. júl. 13. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Szép vagy vagy szexi? Hát én is 15 vagyok..és nekem is fiatalabb lány kell.Héé beszélj vele..De csak közeledj finoman ne mász rá mrt elijeszted.


Próbálj hasonló témákatt találni mint ő.De egyet jegyez meg ha egy fiu szerelmes egy lánybe akkor sajnos nemtudom sok esélyed lesze.Viszont ha a másik csaj kavar és te ott leszel jófejeskeddel vele meg barátja leszel számits ráá hogy kelleni fogol neki.:)


15F

2012. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:DD Nem szokásom rámászni fiúkra :D de amugy koszi a tanácsot..majd remélemlesz valahogy :D ;)
2012. júl. 13. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Találj közös témát..előző vagyok.Mond neki párszor ,de ügyes vagy meg errős ..néha.Nem kell tulzsba vinni.
2012. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ügyes,erős.. :DDD amugy hova valosi vagy? kerhetek tanácsot kulon toled ha már fiu vagy? facebook vagy valamin keresztul :))
2012. júl. 13. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
vetközz le neki
2012. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csakiis :D
2012. júl. 14. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!