Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy aki nagyon tetszik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy aki nagyon tetszik! De ő egy másik lányt szeret de az a a másik lány nem szereti! Ő tudja h szeretem de nem tudom h hogy mondjam el neki h ne azt a lányt szeresse mert ő nem szereti szeresen engem nem tudom mit tegyek van valami tanácsotok?

Figyelt kérdés
Segitsetek Könyi!
2011. nov. 21. 19:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Az a sszemély egy fiu!
2011. nov. 21. 19:09
 2/8 anonim ***** válasza:

menj oda hozzá és smárold le, aztán majd lesz ami lesz

ha meg azt mondja, hogy bocs nem akarja, akkor legalább szerencséd van mert utána ha elmondtad volna neki, hogy a másik lány nem szereti, és emiatt jöttök össze akkor meg azon rágódnál később, hogy nem e 2. leszel nála mindig

2011. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 WhiteLabel ***** válasza:
69%
WhaT The FuCk????????????
2011. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom lesmárolni a másik meg azt tuggya h nem szereti a másik lány és nem tudom mi tegyek :(
2011. nov. 21. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:
nem tudod lesmárolni? az mit jelent?
2011. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát le tudom csak még 12 vok ö még 14 és kanos
2011. nov. 21. 20:14
 7/8 anonim ***** válasza:
ja... akkor nem mondtam semmit azt hittem idősebb vagx
2011. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam xDDD
2011. nov. 21. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!