Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kérdezem meg? A tanácsotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezem meg? A tanácsotok szeretném kérni. Van egy lány az osztályunkba aki szerintem elég szép de ez lehet hogy azért van mert tetszik nekem lehet hogy más szemében ilyen közepes és jó között van.

Figyelt kérdés
Én saját magamat elég csúnyának tartom és nem merem megkérdezni hogy járna e velem. Mert félek a vissza utasítástól. Mondtam haveromnak hogy tetszik nekem ő azt mondta kérdezem meg járunk e erre én arra következtetem hogy van a lánynál esélyem, de nem tudom szerintetek.
2012. jan. 8. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát 1 haverjó h azt mondja h probáld meg nem fogj azt mondani szt mhagyd:DDD
2012. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
próba,szerencse!
2012. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

küldj képet a csajról és magadról.

úgy könnyebb.

2012. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

András2222: BIG LIKE! :D


Barátkozz vele, aztán ha már kedvel, akkor kérdezd meg tőle.


24/n

2012. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Oh jesus...

Már kamaszkoromban is feltűnt, hogy a fiúk maguktól sosem jönnek, de ha én megyek, akár a leghelyesebb srác is szóba áll velem, pedig nem vagyok nagy szám csaj. :D

Bár előbb tudtam volna, hogy a kamasz srácok többsége EGY TÖKETLEN BALFAROK és ezért nincs nőjük, és ezért kell lány létemre nekem odamennem, hogy legyen már valami... XD

Bárkit megkaphattam volna. :D Istenem. Miért csak most jöttem erre rá? XD

20L

2012. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Küldj nekem is képet mindkettőtökről priviben, úgy tudok véleményt mondani (Y)
2012. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Neki nem úgy mondtam hogy járni szeretnék vele csak ö egyszer felhozta (bocs rosszul fogalmaztam fent) hogy ki tetszik nekem mondtam hogy ez a lány és mondta hogy kérdezem meg.
2012. jan. 8. 21:22
 8/11 anonim ***** válasza:
4.likolo oks:DD
2012. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már a barátkozás meg van csak a kérdés volna.
2012. jan. 8. 21:23
 10/11 anonim ***** válasza:
levadászod, nem megkérdezed h járnál-e velem? Le kell vadászni... De amíg rondának gondolod magad, ne nagyon várj semmit...
2012. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!