Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmnek olyan problémája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek olyan problémája van, hogy a havi vérzése (illetve nála nem mondanám havinak) egyik hónapban megjön, következő 2 hónapban nem jön meg, utána megint megjön neki, és így tovább. Mitől lehet ez nála?

Figyelt kérdés
Szexuális életet nem él. Hiába mondom neki, hogy menjen el nőgyógyászhoz, anyukájával vagy akár velem, egyszerűen hajthatatlan. Ez nem normális és ezzel nem lehet játszani. Legyetek szívesek segítsetek, mert nagyon aggódom érte. Szerintetek mitől lehet ez nála? Hogyan tudnám jobb belátásra bírni?
2012. júl. 13. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 16 éves koromban egyébként nincs semmi baj még szabálytalan a menstruációja, én elmentem orvoshoz ugyan ezekkel a problémákkal és ő mondta hogy ez normális ebben a koromban.

Vannak nők akiknek soha nem lesz szabályos a menstruációja, vannak olyanok akiknek a terhesség után beáll. Ez változó és ember függő

2012. júl. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hormon zavar!!el kell meni orvoshoz
2012. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, lehet olyan betegsége amitől a homlokán kinő egy kopasz p.na! Tehát sűrgősen doktor bácsi!
2012. júl. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem lehet vele beszélni. :S
2012. júl. 13. 16:55
 5/9 anonim ***** válasza:
ne nőgyógyászhoz menjetek, hanem egyből endokrinológushoz.
2012. júl. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És hogy vegyem rá?
2012. júl. 13. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:
ha szép szó nem segít, akkor fenyegetés és zsarolás. csak az ő érdeke miatt...
2012. júl. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, majd megpróbálom az anyukájával együtt. Talán hatásosabb lesz. :/
2012. júl. 14. 22:05
 9/9 anonim válasza:
Hány éves a lány? Ha mostanában jött meg neki akkor ez normális... Van akinek lassan áll be. Nekem is az elején volt hogy kimaradt hónap azt megint normális kimaradt de semmi bajom nem volt. Mostanra beállt néha csúszik pár napot de ennyi.
2012. júl. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!