Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzodas, szerelem vagy elso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzodas, szerelem vagy elso orok szerelem ez? Tobb lent---

Figyelt kérdés
14 eves vagyok.:)Hello!Van egy 15 eves fiu akivel 6 evig szerettuk egymast.Ovodatol 5. osztalyig, mert megharagidtam ra de ez nem lenyeges.Mindig nagyon vonzodtunk egymashoz, mi voltunk az iskola szerelmesei.Hajcsattokat gyuruket vett nekem....eggyut tancoltunk amikor voltak fellepesek meg minden.5.osztaly utan is szokszor haragudtunk egyamsra, mert o volt amikor 1 hetig ilyen Țmulo szeszelybenȚ volt egy lannyal, s ilyen volt nekem is.6-ba jartunk 2 ho.-t s szakitottam vele:(.Azutan is sokszat hulyeskedtunk meg minden s borszatoan elvezem ha megeint v ha ram nez s ezel os is igy van.Mivan most?Szerelem???Kezdjuk ujra vagy haggyuk a fenebe mert ez csak egy gyerekszerelem volt s nincs jelentosege???Koszonom a valaszokat.(ha valaiki volt ilyen helyzetbe kerlek irjatok le s mondjatok meg, hogy mivel fejezodott be avagy kezdodott.:) )
2012. júl. 13. 20:24
 1/4 nittababy válasza:
hát szerintem avval hogy megpróbáljátok nem veszítettek semmit!!!nekem volt ilyen de semmi nem lett belöle én tudom hogy szeretett és hogy én is szeretem de már mikor ő 14éves lett akkor letagadta hogy csak játszott velem!!na én tudom hogy nem játszott szeretett nagyon!!szurkolok nektek próba szerencse írd majd meg mi történt!!
2012. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
O sosem tagadta, na igy vagyok enis tudom hogy szerett s szerettem!De olyan meglazonak tunik, hogy szakitottam vele s most...lehet visszautasit s utana aztan rohognek!Mert mar 15 eves s nem 7, mostmar elmond mindent a baratjainak!
2012. júl. 13. 23:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Előszöris: hát ez nagyon édes :):D Szerintem próbáljátok meg újra, de ezentúl legyetek megértőek egymásra nézve. Szerintem ez nem csak gyerekszerelem. Próbáljátok meg. Írj nyugodtan privit, ha történik valami! 14/L
2012. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:)koszonom!Majd megirom, hogy mi tortent vegulis, de most egy ideig semmi sem lesz mivelhogy nyarivakacio s majdnem semmit sem leszek otthon!
2012. júl. 14. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!