Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
néha amikor már teljesen elvagyok keseredve h nem találok barátot magamnak, elkezdek gondolkodni h milyen lehet lánnyal lenni.

2012. júl. 13. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Én is így gondolkodom férfiként.
2012. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tréfarépa ***** válasza:
43%
persze hogy normális. Majd a melegfelvonuláson megdobállak tojással ;)
2012. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jaj ne:D nekem meg az jutott eszembe ezen a héten, ha ennyire válogatós vagyok, hogy nem vagyok-e meleg, de aztán egy csaj elég nyilvánvaló reakciót váltott ki belőlem, úgyhogy maradt a válogatósság:D
2012. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
viszek tojást
2012. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azt hiszem én is leszbikus vagyok: minden gondolatom a nők körül forog, és csak a nők tudnak felzgatni!


44/F

2012. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megdobálnátok egy lányt is??
2012. júl. 13. 22:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Még szép, hogy meg. :D

Amúgy nem, nekem semmi bajom a leszbikkel. Nő vagyok, sose lennék nővel, de felőlem te azzal csinálod akivel akarod. :D

2012. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam h az vagyok.
2012. júl. 13. 22:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy nagyon normális, de én bárkit meg tudok érteni minden téren. Szóval megértem, ha úgy érzed, hogy lánnyal egyszerűbb lenne. De tudod mit? 1 fokkal nem lenne egyszerűbb. Ki tudja, hogy találsz-e olyan lányt aki tetszik, és te is neki?? És attól, hogy nem találsz magadnak barátot, az még nem jelenti azt, hogy nem is tetszenek a fiúk, ugye? Én is nehéz helyzetekben szoktam lenni, de attól még nem kell ilyenekre gondolnod. Biztosan te is találsz valakit, nem feltétlenül most, hanem ha eljön az ideje.
2012. júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Természetesen a fiúk tetszenek, lányokra mint barátokra nézek, csak néha már elgondolkosom h lehet h egyszerűbb lenne.
2012. júl. 14. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!