Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Baj, hogy távozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Baj, hogy távozik a testemből, vagy ez így szokott menni?

Figyelt kérdés
Este felrakom a hüvelykúpot, és másnap egész nap sárgás váladékként folyik ki belőlem.

2012. júl. 11. 21:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez így szokott lenni! erre van a tisztasági betét.
2012. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, nem tudom. A hüvelykúp elvileg arra való, hogy a szervezeted felszívja. Nekem még sosem távozott így, sem a kúp, sem a tabletta.
2012. júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Az egészet nem szívhatja fel a hüvely, nem vagy te teve:)

Rajta is van,(vagy rajta kéne lennie,) hogy este tedd fel, lefekvés előtt, és hogy másnap kifolyhat.

2012. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem is kifolyik egy része reggel. Ugyanis a testhőtől megolvad, és nem szívódik fel a nyálkahártyán 100%-ig. Készíts az ágyad mellé törlőkendőt vagy papírzsepit, és kelés után irány a zuhany.
2012. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A doki mondta, hogy egy kevés ki fog folyni, de én egy kicsit soknak találom. Egyébként lehet nyállal síkosítani, hogy jobban csússzon föl?
2012. júl. 11. 21:11
 6/18 A kérdező kommentje:
Ja, és amúgy nagyon köszi az eddigieket! :)
2012. júl. 11. 21:12
 7/18 anonim ***** válasza:
Különféle kúpok vannak. Van zsírosabb vivőanyagú, ez folyós kencévé alakul. Van száraz tabletta típus (pl. Canesten), ez pasztaszerűen morzsás izéként jön ki. Van kevésbé zsíros, ez majdnem teljesen eltűnik. De van olyan, ami a reggeli kaksizásnál egyben kijön (a maradék, mert a hatóanyag úgyis felszívódott már belőle), és csak egy kis áttetsző lé szivárog még utána. Szóval jó sokféle lehetőség van. A lényeg, a gombaölő szer, már éjjel hat, mikor bent van a cucc.
2012. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ne nyalogasd a kúpot. Szépen háton fekve, felhúzott lábbal, lazítva tedd fel, közben ne görcsölj, menni fog az, úgy belejössz.
2012. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem nyalogatom. :D Csak a nyílást nyálazom be, mert szűz lányként óvatosan szeretnék minden ilyen dolgot felhelyezni.
2012. júl. 11. 21:16
 10/18 anonim ***** válasza:
jaj ilyet ne írj, mindjárt jönnek az ajánlkozók, hogy segítenek nyálazni :D
2012. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!