Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok csak a kockás hasú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok csak a kockás hasú pasikra buknak?

Figyelt kérdés

Mert, ahogy "kitapintottam" nekem hasonlóan vannak a kockáim : [link]

Ezért nem szeretném, ha látszódnának..


2012. júl. 14. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Neked ez bejön?

[link]


A képen a bácsinak azért olyan a hasizma, mert ferdén ül. Te meg ne kitapintani akard, hanem megnézni, hogy néznél ki kockásan.


Ki ne találd, hogy neked már a nem létező hasizmaid miatt is komplexusod van!?!?!?

Ezzel az erővel aggódhatnál azon is, hogy ha lenne vaginád, biztos, hogy salátás lenne, nem a divatos kopasz barack, úgyhogy meg se mutatod a fütykösöd....


Szánalmas vagy...


Mondd inkább azt, hogy lusta vagy ledolgozni a sörhasad, van-e esélyed. Ne magyarázkodj!

És nyugodj bele, hogy a nők 95%-a szívesen meggyürmölészné a belinkelt hasizmokat, a maradék 5% meg leszbikus.

:P

2012. júl. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne gondolkodjunk már a két végletben. Nem szükséges a kockás has a csajozáshoz de a sörhas sem mondható előnyösnek. Nekem a kettő között van, és nincs vele gondom sem nekem sem pedig az aktuális páromnak. Amúgy ezzel kapcsolatban már indítottam kérdést az alábbi képpel amin az én pocakom van, és a csajok elfogadhatónak találták.


[link]

2012. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, csak azokra. És úgy szoktuk csinálni, hogy minden pasinak felhúzzuk a pólóját, ingét egy óvatlan pillanatban és megszemléljük a hasát, megszámoljuk hány kocka van rajta. És csak utána nézzük az arcát meg minden mását... Hülye. Nem csak azokra bukunk.
2012. júl. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 15 kocka alatt szóba sem állok senkivel...
2012. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Engem kifejezetten taszít a kockahas :S
2012. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én szó szerint undorodom tőle...


[link]


Ilyesmi Ne legyen dagadt, de kockát nem akarok látni.


Na ez nem kockás de szép : [link]

2012. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs sörhasam, se kockahasam! Átlagos szinten vagyok. :)
2012. júl. 14. 12:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor pont jó vagy !!!
2012. júl. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szerintem nem nagy feltétel , hogy kockás legyen a has.Na jó azért nekem is tetszik.$
2012. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
az én eddigi barátnőim a kockáimra buktak sajnos, pedig én sosem voltam nagy kondis, csak formában tartom magam. ezért én azt gondolom, hogy elég sok lánynak számít a kockás has, de rájöttem, hogy ha nem egyből látják meg a hasam, hanem előtte megismernek, akkor sokkal többre lehet vinni egy kalandnál.
2012. júl. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!