Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem homoszexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem homoszexuális vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Próbálom magam előtt tagadni... voltam már nőkkel. És a neveltetésem miatt is az van bennem, hogy barátnő kell nekem. És csak szenvedés van, mert lányokkal nem jön össze a dolog (mindig valahogy lebeszélem magamat, hogy aki velem össze akar jönni az nem is tetszik nekem stb. csak kifogások)


És mindez nagyon fáj. Úgy érzem megfullaszt.



De nem akarom felvállalni. Inkább örökké szingli maradok, mert nem bírnám ki azt a szégyent! Még magam előtt sem.


Sokszor kedvem támad véget vetnem az életemnek.


2012. júl. 14. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

akkor maradj örök szingli.

amúgy meg gondolj bele, meghalsz - vége, nem lesz semmi. addig még egy csomó boldogságot megélhetnél itt, ha nem lennél ilyen "töketlen" de ez csak rajtad áll.

am sztem egyenlőre adj időt magadnak, nem kell se pasival, se csajjal lenni. csak rájössz majd hogy mi vonzz... akkor meg csináld azt. a boldogságért élünk.

2012. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A homoszexuálisok élete nem egyszerű, ez tény. Nem fogadja be őket a társadalom, de egyszer élünk, így ne foglalkozz senki véleményével, hanem légy boldog. A szüleidnek nem feltétlenül kell elmondanod, titokban is élhetsz ilyen kapcsolatban. Bár, a legjobb, az lenne, ha elmondanád nekik, ha szeretnek, akkor elfogadják. Az öngyilkosságot verd ki a fejedből!!!
2012. júl. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár velem akarna összejönni akár egy nő is...
2012. júl. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ne ess kétségbe, a legrosszabb, amit tehetsz, az az, ha elnyomod magadban... fel kell vállalni. nem azt mondom, hogy fűnek-fának elmondani, de segíthet, ha megosztod a szüleiddel vagy egy nagyon közeli barátoddal. ha tényleg meleg vagy, akkor ez a személyiséged része, hozzád tartozik, az életed meghatározója, eszedbe ne jusson letagadni és szégyellni. ma már egyre elfogadottabb a homoszexualitás, kiterjedt a közössége Budapesten (vidékről nem tudok), egyre többen felvállalják. egy barátnőm leszbikus és évek óta boldog párkapcsolatban él, emellett aktív tagja a budapesti meleg közösségben, rengeteg ismerőse és barátja van ilyen körökből, nem tagadja a leszbikusságát egyáltalán.

beismerem, hogy fiúként nehezebb dolgod lesz, de kérlek NE szégyelld... nem tehetsz róla. depresszióba fogsz esni, ha elnyomod magadban. fel kell vállalnod önmagad, különben felőröl...

2012. júl. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
azért irigyellek titeket, minek fogyasztjátok mások elől a nőket ha nektek nem is kellenek??
2012. júl. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!