Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kosarat kaptam? Mit tehetnék? SOS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kosarat kaptam? Mit tehetnék? SOS

Figyelt kérdés
Van egy lány aki be jött nekem és elmondtam neki. Ő azt mondta nem akar kapcsolatot. És meg kérdeztem és mi az ami be folyásalhatja még? Azt írta nem vonzodik hozzám mint ffi-hoz. Mind ketten 25 évesek vagyunk. Írtam neki nem adom fel könnyen!
2012. júl. 1. 16:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
magad alatt vágod a fát, innen nem fordíthatsz neten keresztül
2012. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Miért vágom magam alatt?
2012. júl. 1. 16:47
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Kár a gőzért ha nem vonzódik hozzád.
2012. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
:(((((
2012. júl. 1. 16:48
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Őszinte volt veled, ami manapság ritka, örülj neki hogy nem húzza az agyad. Add fel, ez nem fog változni benne!
2012. júl. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
:,(
2012. júl. 1. 17:02
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon sokszor fogod még azt hallani az életben, hogy "nem akarom" így próbáld megérteni mit jelent.

Esélytelen a csaj, keress mást!

2012. júl. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Le iszom magam, pedig le akartam miatta szokni a szeszről! Alkohol problémáim vannak.
2012. júl. 1. 17:09
 9/18 Csegi89 ***** válasza:
90%

Hát elég világos választ adott a csaj, ezzel sokat nem lehet csinálni. El kell fogadnod. Ha meg alkoholizálni fogsz, nagyon kicsi az esélye annak, hogy valaha az életben legyen egy normális kapcsolatod.

22F

2012. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

Ha leiszod magad, akkor egy p*cs vagy. Sajnáltatod itt magad, meg húzod a szádat, pedig megérdemled. Gyenge, jellemtelen alak vagy. Annyit kellene tenned, hogy kihúzod magad, leteszed a piát, de nem vagy hajlandó rá, mert a kis egódat véded. Hogy szegénynek ne kelljen megint csalódnia!

Kapard már össze azt a szart a földről, ami te voltál, és dugd meg a csajt, b*zmeg.

2012. júl. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!