Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nincsenek hűséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincsenek hűséges férfiak?

Figyelt kérdés

Apám egész régóta csalja anyámat, amikor számon kérem, hogy mégis miért, vagy mi nincs meg anyuban ami másban igen, akkor mindig azt válaszolja, h a férfiak ilyenek, minden férfi, benne van a génjeikben. És hogy én is arra számítsak h a jövőbeli férjem, vagy barátom előbb-utóbb másfele kacsingat. Sokáig ezt nem hittem el, de már olyan rég mondja és olyan sok férfit látok ugyanezt csinálni, hogy kezdek igazat adni neki.

Jelenleg a legtöbb nővel ellentétben én már nem azon aggódok, h a párom ne csaljon meg, hanem azért drukkolok, h ez minél később történjen meg. Mert ez elkerülhetetlen.

Én soha nem értettem, hogy ha valakit szeretek, akkor azt hogy tudom ilyen szinten megalázni. De szerinte a szeretet nem döntő dolog ebben a kérdésben, a "magokat szórni kell", ősi ösztön.


2012. júl. 14. 20:53
1 2
 1/14 anonim válasza:
70%
Ne általánosíts!!! Ez forditva is igaz lehet... Engem 2 hete csalt meg a volt bnőm. Ja... És előtte is mind a 3 ugyanezt tette minden ok nélkül. Na?
2012. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%

Nagyon kevés van. Nagyon-nagyon kevés.

25/F

2012. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
ritka mint a fehér holló
2012. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Apád egy ösztönlény, már bocs. Ha egy kicsit is szereted és tiszteled a párodat, akkor nem csalod meg. Ez ilyen egyszerű. Én férfi vagyok, és sosem csalnék meg senkit sem. Szerintem egy párkapcsolatban a legalapvetőbb dolog a hűség, elvégre ez két emberről szól, és nem többről! Ha valami nem működik, akkor meg kell próbálni megbeszélni, és ha nem megy, akkor tessék szakítani, aztán lehet "félrekacsintgatni", de addig nem.


Emberek vagyunk, felül tudunk kerekedni az ösztöneinken, úgyhogy ez a magszétszórás gyenge duma.

2012. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 gelazso ***** válasza:

ez igaz ami a magszórást illeti (biológiai programozás) teljesen igaz.

szerintem van férfi akinek hinni lehet és ha nem félelemben élsz és egy kicsit laza maradsz(tudom nehéz) nem lesz másra szüksege ahhoz hogy boldog legyen

2012. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
de vannak
2012. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 mindennévfoglalt? ***** válasza:

De vannak!!!

Én még egyik barátnőmet sem csaltam meg!

De vannak olyanok is akiket hajt a vérük, hogy minnél több nőt fektessenek meg, mert nem tudnak ellenállni!


29F

2012. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De vannak, csak sokan nem tudják ezt bebizonyítani, mert nem kellenek egy nőnek sem.
2012. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sajnos,én is már kezdek ebben hinni,bár való igaz,hogy manapság már sok lány is ilyen.Szerintem,egy hosszútávú kapcsolatba előbb vagy utóbb bekövetkezik,hogy valaki félrelép.Van egy közeli barátnőm,és 12 éve vannak együtt a pasijával.Róluk azt gondoltam,hogy sose fogják egymást megcsalni,és a lány kb.10 év után többször is megcsalta a pasit.Együtt maradtak,mert sose derült ki.Tudok olyanról is,hogy szintén hosszútávúkapcsolat,mindketten hűségesek egymáshoz,és a pasi elment sörözni a haverokkal,és úgy berúgott,hogy egy másik nő ágyában kötött ki.Nagyon szomorú,mert szerintem az egyik legszebb dolog a világon a hűség,pont ezért,mert hosszútávon nehéz betartani,és aki betartja,az tényleg igazán szereti a kedvesét!
2012. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Diavolino44 ***** válasza:

Bennem is bennem van ez sajnos. :(

Apámba pl. nincs meg, de ő a munkájának a bolondja se a családja se más nő nem érdekli csak a meló...

2012. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!