Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják azt sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt sokan, hogy nincsenek normális nők/férfiak? Akik ilyet kérdeznek talán különbek? Egyáltalán mit jelent az, hogy valaki normális (milyen tulajdonságok)? És milyen a nem normális?

Figyelt kérdés

Egyesek túl sokat képzelnek magukról és fikázzák az ellenkező nemet, hogy mennyi idióta van közöttük.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre.


2009. aug. 2. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem 16-17 éveseket érinti leginkább.A dolognak 2 éle van.Először a láynok.Ha körülnézel, tényleg kezdenek elkurvulni.Persze rengeteg a "normális" lány aki normális kapcsolatokat keres és normális értékrend szerint él.A másik oldal az ugyanilyen korú fiúk, akik azthiszik hogy menő dolog köpködni, hőbörögni, verekedni meg a másikat csesztetni.Ez leginkább modern társadalmunk hibája.Én nem szólom le egyik nemet sem mert mindkettőben vannak olyan egyének akik "nem normálisak".De azért a legtöbben normálisak. 25/L
2009. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra is kíváncsi lennék, hogy aki normálisnak tartja magát és állítólag nem talál magának normális párt, az hol a fr@ncban keresgél? Szerintem sehol, csak túlértékelik magukat és túl válogatósak.
2009. aug. 2. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

nem képzelnek túl sokat magukról, csak buták kissé :D

kezdjük ott, hogy a "normális" szó elég relatív, kinek mi a normális.

azért mert a viselkedésükkel, öltözködésükkel stb-vel egyetlen típust vonzanak magukhoz, azt hiszik, hogy mindenki olyan, mint akik körülveszik.

2009. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

Szerintem egyátalán nem buták azok akik azt mondják nincsenek normális férfiak!Habár rosszul fejezik ki magukat, mert vannak csak kevés van belölük!Én nem szállók el magamtól, de nekem is nehezen sikerült ilyen párt találnom!19 éves vagyok, viszont engem soha nem vonzott az hogy diszkóba járjak, igyak, drogozzak!Sajnos a mai fiatalok között ritka az olyan aki nem rug be minden hétvégén és sorolhatnám tovább!Nekem olyan pár kellett akivel családot, közös jövőt tervezhetek, de rájöttem h minimum 30 felett kell keresgélnem gondolkodnom.De ott is nagyon le kell szükíteni a kört!Ha valakinek megfelel az hogy a párja részeg, nem foglalkozik vele, a barátait elöbbre részesíti annak könnyü párt találni!Aki komolyan gondolja annak már igen nehéz dolga van!

19/L

2009. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20:35-nek teljesen igaza van. Nekem sincsenek oltári nagy igényeim, normális életre vágyom. Jól nézek ki (nem beképzeltségből mondom),de épp ezért a felszínes,bunkó pasik találnak meg folyton. Az embernek így pláne elvész a hite. Mivel bulizni nem szeretek, a lehetőségim is kevesebbek az ismerkedésre. És azzal,hogy kiábrándultan "szidjuk" a másik nemet, attól nem buták vagyunk. Csupán nehéz elhinni,hogy megtaláljuk azt a kicsinyke normális réteget, akiknek hasonlóak az értékeik, mint nekünk. 21/L
2009. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!