Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek ilyen férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek ilyen férfiak manapság?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok keseredve. Úgy érzem, szivat egyfolytában az élet ami a párkapcsolatokat illeti. Az első szerelmem, mikor összejöttem vele, füvezett meg csajozott, miközben elvileg velem volt kapcsolatban.(Jó, oké, első szerelem, 23 éves volt, még élni kell....) Utólag kiderül mindig minden... Azóta eltelt majdnem 10 év, közösségi oldalon látom, megkomolyodott, megnősült. Második szerelmem túlságosan szerette az italt, ezért lett vége. Azóta persze ő is boldog házasságban él a feleségével. (Oké, tudom, nem kéne nyomozni exek után, mert csak nekem lesz rossz...) Tavaly eljegyzett a párom (3.pasi az életemben), majd miután odaköltöztem és elkezdtük volna a közös életünket, inni kezdett, részeg volt minden nap, és bántalmazott, konkréten kékre-zöldre vert.... El kellett menekülnöm tőle, ha élve meg akarom úszni. Nem viccelek, látleletem van róla hogy bántalmazott.... :(A negyedik sráccal meg most (ma)szakítottam, mert 30 éves, de csak bulikba járkál állandóan, hetente 3-4X!!!! sosincs otthon, itt egy kis beülés, ott egy kis beülés, most legénybúcsúba megyek, most sörözés van... Velem heti másfél napot van együtt, egy nap a hétvégéből, meg egy hétköznap meló után pár óra... Meguntam. Hogy alig látom, most meg közölte, hogy vidékre utazik 2 napos legénybúcsúra... Ezt én már nem birom elviselni!!! Nem kérdez, csak közöl... Értem én hogy régi barátság, meg blabla, de nekem már nem fér bele így 30 felé ez az életstílus. A kapcsolatunk romokban, ő meg csak arra gondol, hogy a heti 3-4 tali a haverokkal mikor hol kivel... Beszéltünk már erről százszor. Hogy én mindjárt 28 éves leszek és már inkább megkomolyodnék, meg családi életet szeretnék lassan élni, gyereket nevelni, mert ki fogok csúszni az időből...Nekem nem férnek már bele a party hegyek minden héten. De nem találok olyan férfit (30 év körül sem)aki megállapodna. Akinek nem a piálás meg a buli lenne a legfontosabb... Megmaradtam ilyen nehéz életszakaszok után is normális, értékekkel bíró nőnek, mégse kellek senkinek... Nem vagyok cicababa típus,de manapság úgylátszik csak erre van igény, rendes, normális társra nincsen, aki már lassan kezdené a komolyabb életet... Ezek után nem tudom kiben bízzak, miben higyjek....De attól tartok, nekem nem adja meg a sors azt, amit igazán szeretnék... Csakhogy még szrabb legyen az életem, és ne lehessek sohase boldog.... :(
2012. júl. 5. 11:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
68%
A Te hibád. Szarul választasz. :P
2012. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%
Ismerd meg jobban,kiket választasz. Igaza van az elsőnek.
2012. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy kérdésem van. Honnan tudod, hogy az előző exeid boldog kapcsolatban/házasságban élnek? Belelátsz? Mert az, hogy látod a közösségi oldalon, hogy van róluk pár boldog fotó, még egyáltalán nem biztos, hogy boldogok is. Bizonyos esetekben meg lehet komolyodni, de vannak olyan tulajdonságok, amiket nem lehet levetkőzni (pl. agresszivitás). Gondolom vonzódsz a rosszfiúk felé. Szerintem ezen kellene elgondolkodni, hogy mi az, ami vonz bennük, amikor valakivel kapcsolatba kezdesz. Én a férjemen rögtön láttam, hogy egy nagyon jó ember, aki nem csak magával foglalkozik, hanem a környezetével is, nem is csalódtam immár 5 éve. De persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy marha jó emberismerő lennék, én is csalódtam már emberekben, akik elsőre szimpatikusak voltak, illetve volt fordítva is, aki először nem volt szimpi, utána az lett. De pl. én eleve olyan vagyok, hogy volt olyan randim, akit neten ismertem meg, azzal dicsekedett első (és egyetlen) találkozásunkkor, hogy ő het 2x seggrészegre issza magát, én innentől kezdve már nem foglalkoztam vele, illedelmesen elbeszélgettünk (mert azt lehetett vele), de megmondtam, hogy mégse kezdjünk semmibe.
2012. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Biztos felmerült már benned is a kérdés, de nem gondolod, hogy rosszul választasz?


Nekem is volt a férjem előtt pár barátom, de egyik sem volt sem alkoholista, sem szadista, sem drogos.


Az oké, hogy életében az ember össze-össze fut hülyékkel, de ha ez a dolog állandósul, és most ne haragudj, de valami hiba akkor a Te készülékedben is van.


Egyszerűen vannak embereke akik mindig rosszul választanak, külön érzékük van hozzá, tudom, mert én is ismertem ilyet. A rendes fiú unalmas, észere sem veszi, de a nagy mácsó az bejövős. Szerintem alaposabban nézz körül a környezetben, mert a normális férfiak nem biztos, hogy felhívják magukra a figyelmet és lehet már milliószor elmentél mellettük.

2012. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Én teljesen egyetértek veled,és megértelek,én ugyanebben a helyzetben vagyok,csak pár évvel idősebb.Igaz,nekem volt szerencsém kifogni egy társat,aki akart is gyereket,de aztán időközben meggondolta magát.Én sem értem hogy tényleg hol vannak a normális pasik?Akik nem csak szexet akarnak,és meg akarnak állapodni és családot szeretnének.Persze mert ők ráérnek a nőknek viszont ketyeg az óra.Ez a szomorú helyzet.Egyszerűen én is csak ilyenekkel találkozok az utóbbi időben.De reménykedek,hátha.Nem lehet mindegyik ennyire f.sz.:)
2012. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
95%
Ott kúrtad el, hogy ilyenekkel voltál sokáig. Így csak 4 pasit ismertél meg, többre esélyt sem adtál magadnak. Ha így haladsz szerencsés esetben kb. 60 évesen megtalálod életed párját:D
2012. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Van egy barátnőm, ő már 40-hez van közel. Mivel napi kapcsolatban állunk (közel is lakik), végigasszisztáltam az elmúlt 6 évben a párkapcsolatait.

Mindig olyan pasikat fogott ki, akiket tudat alatt "meg akart menteni". Szadistát, játékgépfüggőt, alkoholistát, stb.

Ő valamiért itt rontja el, hogy missziónak tekinti a párkapcsolatot. Egyszer beszélgettünk erről és mondtam neki, hogy kicsit gondoljon bele. 18-20 éves kor után alapvető dolgok nem változnak már. 40 felett végképp nem. Ha valaki nem a korának megfelelően viselkedik, nincs meg a nyugodt, kiépített egzisztenicája (állandó munka, bevétel, életvitel), akkor nem is lesz. Külső hatásra végképp nem.

Ha randizik, ezeket igenis meg kell nézni és ha nem stimmelnek, akkor nem erőltetni.

2012. júl. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Részeges, tohonya, brutális alakok mindíg is voltak és sajnos lesznek is.Szerintem máshogy kellene választanod, fejlesztened az emberismeretedet, mert ott bújhat meg valami hiba.És ami még fontos, hogy már az első találkozásnál tedd fel a számodra fontos kérdéseket(iszol?uralkodó típus vagy?Féltékeny tipus vagy, stb)És mondd el konkrétan az igényeidet, amiket elvársz tőle, különben nincs kapcsolat!

Én így szoktam csinálni és beválik, mert ha a pasi úgy gondolja, hogy nem képes ennek megfelelni, akkor lelép.Ha meg nekem nem szimpi, amiket csinál, ahogy vélekedik, akkor nincs második találkozás.

Következetesnek kell lenni, ennyi..mintha üzletet kötnél ;)

2012. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Valahogy annyira tudtam h 7 válaszból 5 lebszás lesz.... Csak az a kérdés, akkor is ilyen flegmák vagy bunkók lennétek, ha ez veletek fordult volna elő? :D
2012. júl. 5. 11:48
 10/33 A kérdező kommentje:
Ez a "rosszul választasz" szöveg egy sablon, semmit mondó megállapítás, ami senkit sem visz előre, és semmi értelme nincs ilyen bölcs megállapításokat tenni. Én is tudok róla hogy ez van sajnos, és nem ez volt a kérdés..... Szeretlek magyar mentalitás.... Ha bajban vagyok, csak még többen belémrúgnak..... Hurrá... Köszi
2012. júl. 5. 11:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!