Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A következő mondás igaz lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A következő mondás igaz lehet akkor is ha valakit "meg akarunk szerezni"? -Nincs lehetetlen, csak tehetetlen ember-

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 22:03
 1/4 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
44%
Szerintem igaz.
2012. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Ez tárgyakra igaz lehet, emberekre már nem igazán. Gondold el, hogy lenne egy fiú vagy lány, aki téged taszítana, de ő a fejébe venné, hogy mindenképpen megszerez téged. Nem tudna, ha téged egyszerűen nem érdekelne.
2012. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
44%

Meg kell keresni a hibákat és kijavítani, ha úgysem megy akkor el lehet mondani, hogy mindent megtettünk, ami fontos az elégedettség miatt, legalább azért, hogy jobbak legyünk, mást nem magunknak.

Szerintem mindenki magához való embereket "vonz be", minél jobbak vagyunk annál jobbat, tapasztalatból is mondom. Rengeteg könyv szól erről.

2012. júl. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igaz, mivel minden embernek szabad akarata van. Ha valakinek nem kellesz, akármit csinálsz, akkor se fogsz kelleni. Én pl. hiába szeretem még a volt barátomat, ha nem kellek neki,hiába írnám neki minden nap, hogy szeretem, csak idegesíteném.

Persze a kitartás valaki mellett nagyon vonzó, főleg ha férfi udvarol kitartóan egy nőnek, de észre kell venni a jeleket egy helyzetben, hogy van-e esély a "győzelemre" vagy már csak magadat alázva futsz valaki után.

2012. júl. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!