Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van ez, hol a gond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez, hol a gond?

Figyelt kérdés
Az lenne a gond h mostanaban nem nagyon izgatnak fel a bikinis,szep lanyok es valahogy bemeseltem magamnak h lehet h "meleg" leszek,de en ezt NEM AKAROM.Tobb mint fel eve nemvolt csajom,ez a gond,vagy kinovom ezt a hulyeseget?hogyan tudnam elfelejteni ezt?..Ez csak par napja jelentkezet nalam es nekem NEM TETSZIK!Mar tiszta roncs vagyok lelkileg.. 16/F
2012. júl. 15. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

jaj, nyugodjál már meg. pár nap az semmi. bezavarhat hormon, időjárás, holdállás, étrend stb. most ilyen hepped van, majd lesz máshogy.


bár én lány vagyok, de nekem is vannak olyan időszakaim, amikor bagzok, mint egy macska, máskor meg rá sem bírok gondolni. az ember kedve HULLÁMZIK

2012. júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már miért lennél meleg? A bikinis csajok HELYETT a kigyúrt pasikra áll fel? Mert akkor beszélj ilyenekről, ha hozzájuk vonzódsz.
2012. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem,nem al fel a kigyurt pasikra..
2012. júl. 15. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!