Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan lánnyal lesz dolgom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lánnyal lesz dolgom aki még nem volt növel eddig, hogyan segíthetek majd neki? 20L

Figyelt kérdés

Egy olyan 19 éves lánnyal lesz dolgom, akinek még nem volt dolga növel. Már 2 hónapja járunk, s megbeszéltük, nálam fog aludni holnap éjjel.


Volt már dolga férfival, a szűzhártyája sincsen már meg neki. Nagyon szeretjük egymást, s nekem csakis az a legfontosabb hogy jól érezze majd magát holnap!


Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy mit tehetnék a csajomért holnap, ami pozitív hatással lehetne majd rá? Mindenképpen célom ellazítani és az, hogy sikerélmény legyen neki az első éjszakánk!


2012. júl. 15. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
VIDEÓT!
2012. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"mit tehetnék a csajomért"


Furcsa leírva látni ezt egy lánytól.

Egyébként biztos, hogy Ő is 100% -ig akarja, és nem csak Te erőlteted?

2012. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a legjobb amit tehetsz érte,ha meghívsz 3.nak ;) :D
2012. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

15:56


Márpedig akárhogy is nézzük, ö a csajom, vagy a baratnőm, ha így tetszik jobban. Megértem hogy "különösen hangzik", elvégre nem az a megszokott felállás, hogy lány és lány.


Ö maga vetette fel hogy szeretne velem együtt aludni, én pedig beleegyeztem. Mondtam neki hogy nem szeretném erőltetni és ha nem érzi magát késznek a dologra akkor nem is kell, de így felelt "Nagyon szeretnék veled eltölteni egy éjszakát kettesben!"

2012. júl. 15. 16:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Annyira tipikus pasi válaszok, hogy ha két nő van együtt, csak az izgatja őket, hogy lehessenek harmadikak! :D

Nem tudok amúgy érdemben hozzászólni, nem voltam még nővel, de van egy női "udvarlóm", és ott is mindig előjön, hogy minden pasi be akar szállni...

2012. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a csajoknak is jobb ..nem ha beszáll egy pasi.. nem kell műfarkakat dugdosni ;)
2012. júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdés stílusából ítélve egy kamu kérdés. :) Hiszem ha látom :)
2012. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mivel te vagy a tapasztalt ezért szerintem neked kell kezdeményezni,és vezetni őt.Érted? Ha megakar állni akkor hagyd, agy neki egy kis időt.De azért ad meg neki a lehetőséget, hogy megpróbálja.És ne érezze azt hogy,gyenge és sebezhető lenne!!!
2012. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

18:53


Rendben. Én leszek a vezető, s csak azt fogjuk csinálni ami jólesik neki, nem fogok erőltetni semmit.

2012. júl. 15. 19:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Dorina? ;)
2012. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!