Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyenge jellemű az a fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyenge jellemű az a fiú aki képes sírni egy lány miatt?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen helyzetben. De alapvetően szerintem ez nem vall gyenge jellemre:)
2012. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ:

Gyengének mondanám akkor, ha még be sem próbálkozott a csajnál, vagy max egyszer, kétszer igen, és pofára esett. Ha olyan bagatell dolog, miatt sír, ami miatt még egy lány sem.


De ha szakít vele a csaj, és emiatt sír, akkor nem mondanám ezt rá. Persze nem kell túlzásba vinni a siránkozást és hetekig, hónapokig sírni.

2012. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Csak szerelmes. Ami a mai világban ritkaság :) Sajnos!
2012. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Diavolino44 ***** válasza:
85%
Nem tök mind1 ha sírsz hát sírsz. Miért fontos az, hogy más mit gondol...
2012. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
az emberi tulajdonságokhoz ugyanúgy hozzátartozik a boldogság és a szomorúság is.a boldogság kifejezoeszkoze a nevetés.ebbol adódigk h a szomorúságé a sírás.a férfiak is emberek,vagyis nekik is szabad mint nevetni mint sírni is.elég szomorú hogy a mai világban felmerul ez a kérdés,foleg ha oszinte érzelmekrol van szó
2012. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy már a kisfiúkba is azt neveli,hogy egy igazi férfi nem sír és a társadalom ezért is ítéli el az érzékenyebb, érzelmes srácokat. Én magam is sírtam már esténként lányok miatt, de úgy, hogy ne tudjon róla senki sem, mert eléggé szégyellem, hogy ennyire érzelmes típus vagyok fiú létemre. Egyébként erősnek próbálom magam mutatni az emberek előtt, pedig valójában nagy szívem van, csak a lányoknak nem ez kell manapság, hanem a férfias, határozott, mindenkinek beszólogatós, bunkó fickók, akik még verekedni is hajlandóak. Én meg békepárti vagyok és alkatom sem olyna, hogy megtudnék verni igazán akárkit is.
2012. júl. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Butaság az, hogy egy igazi férfi soha nem sír... Teljesen természetes dolog az is, hogy egyszercsak kiadja magából a dolgot, kimutatja az érzéseit.
2012. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem ,ez egy nagyon intim és szép dolog szerintem.
2012. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én nem tudom ki milyen de én sírtam egy lány után és gyenge jelem vagyok, mély sebet hagyott bennem soha nem fájt semmi jobban mint az, nem düht éreztem hanem fájdalmat.
2014. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!