Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja mindig mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindig mindenki azt, hogy egy fiú/lány miatt nem éri meg sírni, megcsalás miatt aggódni, rossz kedvűnek lenni stb?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
mert úgy kéne lennie...és tényleg nem éri meg!! mert ha megcsalt vagy valami akkor jobb is,mert kiderült milyen az az ember valójában!!!
2010. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

mert meg akarnak nyugtatni..

a legtöbben tudják h ez nem így van..

de ha ez történik veled,akk ez egy kis vigaszt nyújt..úgy értem van egy "kapaszkodó"..h ne magadat hibáztasd meg az életet..:D

talán ezért..:D

16/L

2010. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Mennyivel egyszerűbb lenne egyszerűen csak megölni azt, aki fájdalmat okozott. :)
2010. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
úristen de kevesen lennénk akkor a világon..
2010. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
20:52 ezen én is gondolkoztam ;D
2010. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
igaz.mert attol h sirsz nemlesz jobb tulkell rajta lépni és élvezni az élet örömeit. jo ha vki pont nincs abbana helyzetben ugy könnyü ezt mondani de nemkell h felemésszena bánat. kikell h sird magad kicsit kiadni ami fáj, olyan zenéket halégatni ha jol esik de aztán tulkellrajta lépni :)
2010. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
20:53 - Túlnépesedés van, nem? :D
2010. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ez nem nyugtató hanem egy sablonszöveg, "felejtsd el, megsem érdemel téged", "nem éri meg miatta sírni" blabla.. hülyeség, attól még szar és fáj és senkisem fog megnyugodni.
2010. jan. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

sablonszöveg de annak aki épp nincs ebben a helyzetben az a dolga hogy ezt mondja annak akinek éppen fáj és élni sincs kedve. valsz mindenki volt már ilyen helyzetben, és bár tudom magam is hogy nem érdemes, meg mondják is, attol még sirok, csak talán hamarabb megnyugszom, és akármennyire is sablon, azért nem rossz ha mondják... amugy meg tényleg nem érdemes...

20/f

2010. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!