Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kb 1 hónapja járok az oszt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 1 hónapja járok az oszt. Társammal, de úgy, mint tavaly más lányok is nyomulnak mostanában rá az osztályból. Mit tegyek, hogy biztosan csak az enyém legyen, és mit tegyek, hogy nehogy "elkandikáljon" a többi lány felé?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon szeretem és elvileg Ő is engem, de sokszor elbizonytalanodok rajta.
2009. dec. 2. 15:17
 1/4 Funktasztikus ***** válasza:
korod??:) ugy könyeb mondani
2009. dec. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeret nem kell tenne dsemmit csak magadat adnod, elvileg azért szeret. Ha nem szeret, mindegy hányszor szopod le...
2009. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne add ki mindenkinek az érzéseidet h féltékeny vagy,mert annál jobban fognak nyomulni Rá,mert irigyek Rád,hogy idegesítsenek.

De azt se játszd el,hogy nem érdekel.

Találd meg a középutat.


17 L

2009. dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok, és nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, hasznosak. Különben 12 és fél éves vagyok.
2009. dec. 4. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!