Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti hogy csináljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti hogy csináljátok a zsebhokit?

Figyelt kérdés
Mert most ha a zsebembe nyúlok, akkor azon keresztül nem tudom rendesen megmarkolni meg ilyenek. Szóval értitek xD

#önkielégítés #maszturbáció maszti
2012. júl. 15. 21:12
1 2
 11/15 Andras 985 válasza:
43%

Hello, srácok!


45 éves férfi vagyok. A farkam nyugalmi állapotban 13 cm és mereven 22.5-24 cm. Hogyan zsebhokizzak egy ekkorával, mert tutira beparázok, ha arra kerűl a sor, hogy buszon,metron vagy vonaton csináljam. Tutira vicces lehet, de félek kipróbálni...

Ti, hogy csinálnátok, ha ekkora lenne a farkatok?

2013. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
És ilyenkor ha a vonaton vagy a buszon vagy az iskolában veritek ki a kor hova megy a getyó
2014. dec. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én óra közepén szoktam recskázni. Jó dolog a hátsó padban ülni.
2015. márc. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsó azt hittem hogy csak én csinálom :D
2016. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
beleelveztek a gatyaba es ot a ondo egesz nap ha jol ertem
2016. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!