Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fog hülyének nézni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fog hülyének nézni a nőgyógyász, ha mensim eltolásával vagy előre hozatalával keresem fel?

Figyelt kérdés
Kereken 1 hetet kellene előre hozni a mensimet. És nem szedek fogamzásgátlót, de hallottam, hogy van olyan gyógyszer amit lehet alkalmazni ilyenkor. Van rá megoldás. Végül is, ha most írna fel fogamzásgátlót még beleférne az időkeretbe. Szerintetek?

2012. júl. 16. 10:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem kb azt is felejtsd el hogy megemlíted neki.
2012. júl. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor mit csináljak? Drága párom csak lefoglalta a szállást meg sem kérdezte, hogy mikor jön meg stb... HA nem a tengerhez mennénk nem izgatna a Balatonban nincsenek ragadozók, de a tengerben vannak. :( Állítólag milliós liternyi víztételben 1 csepp vért megéreznek. Vagy a tampon zárt annyira, hogy ne érezzék meg?
2012. júl. 16. 10:26
 3/21 anonim ***** válasza:
Akkor kb. minden 5. nőt megették volna a cápák...
2012. júl. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 BlackSword ***** válasza:
Megnyugtatlak, Horvátországban nincsenek cápák... Ahol meg vannak, ott meg nem lehet fűrdeni, vagy védekeznek ellenük pl hálóval... És afelől is nyugodt lehetsz, hogy a cápa nem jön ki az 1-2 méteres vízbe... Az is csak fikció...
2012. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne vadíts hogy komolyan emiatt akarod....Jó ég.Nem tudom megnyugtatlak-e azzal hogy a cápatámadások nagy része derékig sem érő vízben történik,azaz nem válthatja ki az amire gondolsz.Amúgy tévedtem :


EZT ELŐ KELL ADD A NŐGYÓGYÁSZNAK!!!


Lesz egy jó napja legalább :D LOL

2012. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Görögországról van szó.
2012. júl. 16. 10:38
 7/21 A kérdező kommentje:
Jó bocs nem értek hozzá, nincs is senki ismerősöm aki járt volna a tengernél pont akkor mikor megvolt neki. Csak itt tudok tanácsot kérni. :-(
2012. júl. 16. 10:39
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted ha ilyen lenne, akkor nem lenne mindenhova kiirva, hogy ne menj a tengerbe, ha menstruálsz? :D
2012. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Blacksword:


Horvátban vannak cápák,pár éve egy kedves horvát fickó fogott egy 5 és fél méteres nagy fehéret,amit a nyaralási szezon végéig nem jelentett be csak mondom :) Igazi hazafi

És a cápatámadások java része sekély vízben történik,ez nem fikció.Csak más tengerekben gyakoribb.


Amúgy meg ha reális esély lenne arra hogy emiatt veszélybe kerüljön valaki akkor azt hiszem az áldozatok közt nem lenne egy férfi sem.

2012. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam, hogy ha citromot iszol akkor késlelteti.
2012. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!