Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy hólyaghurutom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy hólyaghurutom van. Ha el kell mennem nőgyógyászhoz, az orvos megmondhatja anyának, hogy nem vagyok szűz? /részletek lent/

Figyelt kérdés

Tegnap este óta állandó vizelési ingerem van, aludni se sokat tudtam emiatt. Leggyakrabban vagy 1-2 cseppnyi jön, és már előfordult az is, hogy vérzett egy kicsit. Valamint szúr is. Utánanéztem és szóltam anyámnak is, azt mondta, lehet, hogy felfáztam, vagy hólyaghurut, és ha rosszabb lesz vagy fáj is, akkor szóljak neki. Ahogy utánanéztem ennek a betegségnek, szexuális együttlét is okozhatja. A barátommal kevesebb, mint 1 hónapja "élünk szexuális életet", és a legutóbbi együttlétünk szombaton volt. Óvszerrel védekeztünk. A tünetek vasárnap jelentkeztek.

Így is lehetséges a fertőzés?

És ha nőgyógyásznál kötök ki, ő megmondhatja anyámnak, hogy már élek nemi életet? Ha bent van velem, ha nincs?

Nagyon nem szeretném, hogy megtudja, régóta vagyunk együtt a barátommal, nem éreztem elhamarkodottnak, hogy megtörtént, de anya (nem beszélve apámról) eléggé ki lennének akadva. Még nem akarom, hogy megtudja, persze idővel elmondom neki, meg ő se hülye hogy bevegye h nem szexelünk, de még nem jött el az az idő.

Bocsi a hosszú kérdésért és magyarázatért.

16/L



2012. jún. 25. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvos nem tudja megmondani, hogy élsz szexuális életet, max annyi, hogy megkérdezi, mert gondolom tudja, hogy az is okozhatja a fertőzést.
2012. jún. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs bent veled, nem mondhatja el neki. Miért is mondaná? Ezt meg tudod magadnak válaszolni?

A hólyagodat nem nőgyógyásznak kell megvizsgálnia, hanem veséhez-hólyaghoz értő szakembernek. De legegyszerűbb, ha elmész te egymagad a háziorvoshoz, és ő ad egy papírt, hogy vidd be a pisidet a laborba, ahol megvizsgálják és kapsz rá antibiotikumot.

Harmadrészt a szexuálisan aktív nőknek gyakoriak a hólyaggal kapcsolatos problémái. Szex előtt pisilni kell, és utána is.

2012. jún. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy így nem mondaná. És a gépekbe sem kerülhet bele? Mármint oda, ahova írják a panaszokat, tüneteket, stb. Anyám kórházban dolgozik, simán meg tudja nézni.

Ez a szex előtt-után pisilés rendben van, csak úgy szokott lenni, hogy előtte kb. fél vagy 1 órával, utána meg szintén így, vagy kicsit több. Ez probléma?

2012. jún. 25. 09:03
 4/10 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Hiába dolgozik kórházban, nem tudja megnézni. Az orvos sem mondja meg neki.
2012. jún. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 galen malek ***** válasza:
ezt valóban magadnak kell intézned anyád nélkül amúgy meg köti az orvosi titoktartás is és plusz külön szólhatsz a dokinak hogy ez nem publikus információ. Szal szerintem nem tudják majd meg.Bár ahogy írtad ok sem hülyék. :)
2012. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Hólyaghuruttal urológushoz kell menned, nem nőgyógyászhoz. Őt meg nem fogja érdekelni, szűz vagy-e.
2012. jún. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Amennyiben a _húgyhólyag_ vizsgálata a hüvelyen keresztül történik, úgy érdekelni fogja, hogy szűz vagy-e, de szerintem kicsikét más az eljárás.
2012. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hasi ultrahanggal nézik meg az urológián a hólyagot, vesét (ha megnézik) és vizeletvizsgálat. Ennyi. Senki nem nyúlkál ott a hüvelyébe.
2012. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
háziorvos elküld a mosdóba, belepisilsz a pohárba, és csekkolja egy tesztcsíkkal, h van-e vér, genny stb a vizeledben. senki nme nézeget alulról. amúgy írnak vmi antibiotikumot, és te szépen meggyógyulsz. a szex önmagában nem okoz hólyagfertőzést, a fogamzásgátló inkább hajlamosít. használj intim mosakodó gélt, és igyál sok folyadékot.
2012. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 avellana ***** válasza:

Jelengel én is hólyaghuruttal vagyok "megáldva". Ha hólyaghurutod van, pisilsz egy kis pohárkába (ha nagyon biztosak akarnak lenni, vért is vesznek), azt urulógus megnézi. Akit pont nem érdekel, hogy élsz-e szexuális életet. Viszont lehet megkérdezni, annak fényében, ha esély is van terhességre, milyen antibiotikumot adjon.

Ha pedig védekeztetek, akkor kevés az esély arra, hogy a nemzőszerveddel van probléma. Nőgyógyász is orvos, titoktartási kötelezettsége van.

2012. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!