Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki szerelmes, mindenképpen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szerelmes, mindenképpen érzi azokat a bizonyos pillangókat a hasában?

Figyelt kérdés

Ha én azt érzem, h. szerelmes vagyok, de nincsenek pillangók, attól még ez lehet tényleg szerelem, ugye?

(Normális válaszokat légyszi. Ne olyanokat, h. akkor én nem ettem pillangót, meg ilyesmi.)



2012. júl. 16. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy hívom az állapotomat, hogy kétoldali szívdobogásom van.De a pillangók is édesek,lehet, hogy engem is fognak csikizni.
2012. júl. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A pillangók sem a szerelem jelei, az csak egy kellemes izgatottság, pl. egy randi előtt.

Szóval tapasztalatom szerint a pillangóknak semmi köze a szerelemhez. :)

2012. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Mások éhes vízidisznók toporzékolását érzik a lépük környékén! Teljesen normális, ha nem a "pillangókat" érzed!
2012. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Leforditva: nemiszervben vagy környékén érzett kellemes bizsergés. Vagy ezt érzed, vagy nem. Ez csak olyan aranyos megfogalmazás.
2012. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amire én gondolok, azt inkább a hasban érzik, nem a nemiszervben.
2012. júl. 16. 13:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam olyan szentjánosbogár szerűek.
2012. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát..én inkább remegni szoktam elég erőteljesen ha ott van a közelemben :-) a pillangókat akkor érzem, ha épp mond valami édeset, vagy akkor ha elképzelek vele olyasmit, hogy megcsókol, vagy a szemébe nézek :-))
2013. márc. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!