Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17éves fiú aztmondja szeretlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17éves fiú aztmondja szeretlek bizonyos mértékben, mert ezt meg azt nem szeretm benned. Most akkor szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Tegnap megkérdeztem szeret-e 5hónapja járunk amúgy ,és ő azt válaszolta szerelemből nmem!Utána korigált,hogy szerelemből csak vannak dolgok amiket nem szeret bennem.Pl ha felhivogatom gyakran éa ő haverokkal akar lenni stb,hogy nekia haverok még fontosabbak.De nagyon szeret amúgy,és hosszú távra trevez velem.Én 14éves vagyok,első barátom.
2010. máj. 24. 15:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem szeret. Azért korrigált mert biztos látta rajtad, hogy ilyen sírós/hisztis stb vagy.


Ja most látom, hogy 14 éves vagy. Szerintem nem ez a megfelelő Gy.K. kategória a számodra...

2010. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes. Fiatal vagy még egy 17 éves fiúhoz, persze hogy nem tudod "elvarázsolni".
2010. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Abszolút nem vagyok sirós.Lehet rosszúl irtam mert pozitivat nem irtam,és azért hozzátenném,hogy mindenkinek bemutat,virágot hoz,ha beteg voltam mellettem volt stb tehát az a baj hogy a viselkedése nem úgy tünt mint aki nem szeret.Évek óta ismerem mert a családjaink is jóban vannak ráadásul.Ő amúgy nem az az érett 17,szóval nem sokkal komyolabb mint én sőt...Mikor mondta ezt utána pont inkább,hogy ő sirta el magát.Nem csinált ilyet még soha,és nem tudom j mivan vele.Neki az jelenti agondot,hogyha nem talizunk 1-2 napig már kerestem és ő még szabadságot is akr.Azt tanácsolták ne kerressem,és várjam ki,hogy ő mikor jön magától.egyébként hülye kéréds tudom,de honnan tudhatnám meg,hogy igazán szeret-e?Lehet ezt tesztelni?
2010. máj. 24. 16:06
 4/32 anonim ***** válasza:
Aki szerelmes, ennél sokkal határozottabb.
2010. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
de 17évesen is már?a legtöbb enyni dős fiúnak nem a heverok a minden?
2010. máj. 24. 16:28
 6/32 A kérdező kommentje:
úgyértem atöbbiek max1-2hétig járnak valakivel mert abszolút nem érdekli őket tovább egy lány....
2010. máj. 24. 16:29
 7/32 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy fontos neki, min változtat, hogy miért nem?
2010. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
de ő nem ezt mondja,hanem azt hogy minden ennyi idősnek a haverok fontosak még,és neki az a gondja,hogyha én többet sezretném pl.látni.akkor ez nem igy van,ennyi idősen is már én lennék az első ha szsertne?a haverokat hanyagolná?Velem is találkozik és ha velem van hozzáteszem nagyon aranyos.Van viszont egy rossz szokása ide nem irnám le,amit a hverokkal tud csak csinálbni...gondolom mki sejti,hogy mia z.
2010. máj. 24. 16:40
 9/32 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy nem alkohol, vagy drog az a rossz szokás?
2010. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
fű,létezik,hogy ettől ilyen?
2010. máj. 24. 16:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!