Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Baj, hogy izmos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Baj, hogy izmos vagyok? 16/F

Figyelt kérdés
Sokszor látom,hogy szép lányok vékony,alacsony fiúkkal vannak,meg egyre több ilyet hallok,hogy "félek az izmos pasiktól..,nem kell egy pasinak izmosnak lennie..(ezt nem is értem).Akkor most hagyjam abba az edzést?(nem vagyok túlgyúrt,hanem magas,széles váll,erős kar/láb,ja és nem vagyok bunkó vagy sötét,mint ahogy sokan a kondisokat elképzelik.) Kondiba járok és harcművèszetet űzök amúgy.

2012. júl. 16. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

igenis szexi,ha valaki kigyúrt ;))

aki vézna páwákkal jár,az nem a gyereket szereti...

2012. júl. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én imádom az izmosakat :D és amúgy nagyon jól néznek ki szerintem az izmos fiúk
2012. júl. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Milyen harcművészetet? Szerintem igazán férfias és jó ha kigyúrt vagy. és nem egy kisfiú..
2012. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hát énis ma ahogy mentem az utcán láttam h szinte minden csaj ezekkel a vézna sovány minimális izomra rászikkadt bőr,divatemberkékkel járnak... lassan énis szégyenlem az izmaim xd :S

18/f

2012. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
XD kíváncsi vagyok hogy tényleg izmos vagy-e :D mert az izmos az 80kg - tól kezdödik nálam szálkás izomzatban ;D amúgy a mai csajoknak a borotváltlábú bu.zi.k jönnek be ( persze vannak még rendes lányok is, de nem sok ilyen lánnyal találkoztam sajnos ) olyan 20 éves koruk körül észhez térnek majd, és FÉRFIAKAT keresnek majd.
2012. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
azért tényleg... rendesen izmos vagy vagy inkább ilyen kis kocka has és kibirod nyitni a befőttet? amúgy még nagyon sok lánynak jön be az izmos fiú .
2012. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendesen.Van mellizmom,vállam,karom.78 kg vagyok 16 évesen:) Amúgy kungfuzom
2012. júl. 16. 20:30
 8/13 anonim ***** válasza:
figyelj lehet hogy kigyurt vagy, de ha nem kellesz senkinek, valószínű hogy retardált fejed van..a lányok nem azt nézik mennyire izmos valaki.
2012. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Cicitapiiiiiiiii::D:D:D:D:D:D
2012. júl. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tényleg nem kell törődnöd az olyan lányokkal, akiknek ez a véleménye. Bár én is sokszor hallok ilyesmit, vagy éppen azt, hogy vannak akiknek a mackós testalkat a gyengéjük. Ízlések és pofonok. Nekem kifejezetten tetszik, ha egy fiú sportos; lány létemre én is igyekszem formában tartani magam (korántsem vagyok azért valami izomember), kiskorom óta rengeteget sportoltam, harcművészetet is űztem. :) Ha már én adok arra, hogy ne legyek "löttyedt", akkor nekem elvárás egy fiúval szemben, hogy ő is ismerje a mozgás fogalmát.

Mondjuk ez nem azt jelenti, hogy kevésbé sportos egyéneket ne tudnék szeretni, de ha már választani kéne... :)

2012. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!