Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem durva? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem durva? Vagy csak szerintem az!?

Figyelt kérdés

Van tod fiú.. Belé zúgtam és mindent megérzünk egymásal kapcsolatban...pl ha valamelyikünk nek baja van,gondja van,ha történik valami rosz a másikkal..még az idő is egész pontosan stimmel ;_)))

Eddig legdurvább meg érezte féltékeny vok csajra akivel kezd ösze jönn

Szerintetek nem durva''?? 17l



2012. júl. 16. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fake
2012. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 AvernusTriad ***** válasza:
Paranormális párkapcsolat? Tök poén :)
2012. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem durva.Én is simán leszűröm a barátom viselkedéséből, hogyha gondja van vagy hasonló.
2012. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor van baj ha már mindketten szellemeket láttok.
2012. júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem fake,nem a pasim még,nem is taliztunk még...ez nem vicc,igaz ;))
2012. júl. 16. 22:42
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

> Szerintetek nem durva''??

Nem. Úgy a jó, ha hatékonyan tudjátok értelmezni egymás metakommunikációját.

2012. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem durva. De hogy tartsátok a kapcsolatot, vagy hogyan ismerkedtetek meg?
2012. júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyen, általában olyan emberek között, akiknél mély érzelmek vannak jelen. Fogsz te még tapasztalni durvábbat is, hidd el. :)
2012. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

HAHAHA! El tudom képzelni milyen kapcsolatban lehettek. Sose találkoztatok.. Jellemző b+!

Facebook: -Szia, hogy vagy? -Szarul, annyi bajom van. -Tudtam, megéreztem. -Komolyan? -Igen. Durva, mi?:D:D:D:D:D:D


Másik chat: -Szia. -Hi, mizu? -Semmi kül, kezdek összejönni egy csajjal. -... -Csak nem féltékeny vagy?


Hú, de dúúúúúúúrva! Először talán találkoznotok kellene, nem csak kamu dumákat lenyomni a neten.

2012. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jöjjetek össze.
2012. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!