Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi miért mond ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért mond ilyet egy nőnek?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, kb 1 éve barátkozunk. Fősulin ismertem meg. Sokszor megkeres, én egykor be is vallottam hogyan érzek, de nem mondott rá semmit, és nem is tett. Ekkor megfogadtam többé nem keresem, meg is tettem, azóta ő hívogat engem.


Tudni kell, hogy rendőrpalánta vagyok. Idén kezdem a fősuli mellett a rendőriskolát. Nekem ez minden vágyam, teljes mértékben a hivatásnak élek. Ő nem szereti a rendőröket, azt mondta nem is barátkozik velük, utálja őket.


Ezt nekem így megmondta. Mondtam neki, engem sem kell akkor hívnod, mert az leszek. Ilyenkor csak mosolyog. És mégis keres.


Most akkor én kivétel vagyok vagy utál, de akkor miért hív fel újra és újra?


2012. júl. 17. 09:51
 1/8 Hanariko ***** válasza:
100%
szerintem veled kivételt tenne:D
2012. júl. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De akkor miért idegesít vele direkt? Mondja nekem, hogy utálja őket. Mondom kösssz, ne is hívj akkor, és csak nevet rajta. :)


Én meg arra gondoltam, mi van, ha kedves velem, a hátam mögött meg minden hülyének kibeszél? Nem kizárt.

2012. júl. 17. 09:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezzel is azt hangsúlyozza, hogy veled kivételezik.

Az meg természetes, hogy utálja a rendőröket. :-)

2012. júl. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ne legyen természetes, mert ott is van kedves és mufurc egyaránt, mint bármely más területen.


Remélem, hogy így gondolja. Szerintetek ez nyilvánvaló?

2012. júl. 17. 11:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán csak cukkol. A rendőrökre nem azért mondják, hogy szeretik, vagy, hogy nem szeretik, mert milyen a személyiségük, hanem azért, mert mondjuk a zsaruk büntethetik meg gyorshajtásért, vagy egyszerűen nem bízik bennük. Te nem rendőr vagy neki, hanem egy kedves, vagy csinos, vagy vicces (nem tudom milyen vagy) lány.
2012. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

OFF

A rendőröket azért lehet nem szeretni, mert hamarabb büntetnek meg délben egy bringást a lámpa hiánya miatt, mint egy szabálytalankodó fekete BMW terepjárót.

ON

Te itt elsősorban nő vagy, nem rendőr.

2012. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel pont jó leszel rendőrnek. :)
2012. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na ne mondd! :) :) Bóknak veszem!
2012. júl. 17. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!