Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi van? Nem értem.!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Nem értem.!?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki belém esett kb 1 hónapja...akkor még csak barátként tekintettem rá....meg is beszéltük csak barátok leszünk... Nos össze hoztam,hozom egy lánnyal ...ekkor döbbentem rá hogy többet érzek mint barátság..... Tegnap beszéltem vele és meg érezte hogy féltékeny vok csajra....és mondta tudja többet érzek mint puszta barátság ahogy ő is többet érez ennél.... Erre utána örökké hálás leszek neked ha össze jövünk,,,amiért segítettél vele összehozni... .:( (mármint másik csajjal)

2012. júl. 17. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a pasi egy nőcsávász. Ha többet érez irántad, mint barátság, akkor mért akar össze jönni egy másik lánnyal? Én a te helyedben békén hagynám. Ez nem igazi szerelem. De ha utána valahogy mégis meggondolja magát, és nem akar összejönni azzal a másik lánnyal, és inkább téged akar, akkor megéri visszafogadni.
2012. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Úgy a másik csajra céloz hogy féltékennyé tegyen. Szerintem azért hogy elmond neki hogy szereted és lehet hogy még ő is szeret téged csak féltékennyé akart tenni hogy rádöbbenj. :)
2012. júl. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem...köszi a választ.... De már nem értek semmit ...;( többet érez mint barátság ,de össze akar jönni másik csajjal...
2012. júl. 17. 10:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Te voltál az aki barátnak elkönyvelted már az elején.. most ne sértődj be ha a másik lánnyal van. Az előttem szólók okos dolgokat írtak, érdemes megfogadni őket.. :)
2012. júl. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikus viselkedés, amolyan, "nekem nem kell, de másé se legyen"-féle. Ha összehoztad/hozod egy másik lánnyal, nem lenne szép, ha most hirtelen szét akarnád szakítani őket, de lehet, hogy ezt várja tőled, azért mondta, hogy ő is többet érez. Tehát tetszik neki a csaj, de nem bánná, ha te is próbálkoznál. Szerintem a legjobb, amit tehetsz, az, hogy csak barátként kezeled, ha többet akar, akkor lép, ha nem akar többet, akkor barátok lesztek.
2012. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez a hülye féltékenyé tett csak,kiderült... :)) köszi mindenkinek q sok segítséget ..;)) ha kellene segítség csak szóljatok :)
2012. júl. 17. 18:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!