Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett manapság általános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett manapság általános a tinédzserek körében, hogy buliban, piálva "kell" ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nappal józanon kevés az esély mert kevésbé vevők rá a lányok. De miért? (Részemről mindegy hogy hol ismerkedek nem az számít)
2012. júl. 17. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Kikérem magamnak. Én magamban filozofálgatok az élet dolgairól, és sok egyébről, idősebb körökben mozgolódok, akik értelmesek és megértenek. Nem vonzanak külsőre sem a kis plázapics*k.... Na most akkor mi van? És ismerek még jó pár ilyet... Jó helyen kell figyelni!!

F/16

2012. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván azért mert a mai világban sok elutasítás stb. miatt mindenki feszélyezve érzi magát gátlásos amin ugye alkohol segít .. Ennyi.Így könnyebb nem kell mindenképp fullra berúgni ahoz hogy lemerj szólítani egy lányt de egy kis alkohol után sokkal egyszerűbb van hozzá bátorság .. :)
2012. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem buliba piálva KELL, csak ha elmegyek egy buliba nagy valószínűséggel találkozom emberekkel, ha olyan koncertre megyek, ahol a kedvenc együttesem játszik, nagy valószínűséggel találkozom olyan emberekkel, akikkel egyezik az izlésünk, és megértjük egymást. A pia mellékes. Szerintem. Persze egyszerűbb beszélgetést kezdeményezni meg ilyenek, de pl én sose iszom magam a sárga földig, de ha az ember már ott van egy koncerten megihat egy sört vagy valamit ha van kedve.


Nappal is lehet ismerkedni, de ha az utcán leszólítanak, inkább otthagyom az illetőt, ki tudja ki az és mit akar, olyankor nincs ott velem egy 20 fős társaság, egyedül nem szívesen állok le idegenekkel.

2012. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Régen is piáltak. A részeg ember felszabadult (na jó, az okádós már kevésbé), buli van, pár órányi gondtalanság, ismerkedni, flörtölni meg izgalmas. Ezek jó dolgok, azért nem kell lenézni másikat, mert képes felszabadultan bulizni. Ne add a mártírt, meg a meg nem értett gondolkodót, simán csak unalmas vagy, olyan gátlásokkal és szorongásokkal, hogy ihaj. A boldog, aktív ember a vonzó. (Gondolom, jön a lepontozás és a szavak kiforgatása, hogy te elítéled az alkoholt, meg nem csak a buli meg a részegség a szórakozás, mert lehet olvasni is, meg jajdejó egy hangverseny. Nem akarok belemenni, úgyis tudod, hogy igazam van. Alkalmazkodj a társadalomhoz, vagy viseld a következményeit!)
2012. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok már tinédzser, te tény, hogy részegen népszerűbb voltam a lányoknál, mint józanon. Nagoyn félénk, csendes srác vagyok a lányok előtt, tele gátlásokkal és szorongással, folyton attól parázok, hogy nem vagyok elég helyes, vonzó a lányok számára, de ha iszom, akkor legalább letapizom az összeset és akkor sem félek, ha az egyik lány barátja bever egyet, arra is volt már példa, vérzett kicsit a szám, de mentem tovább.
2012. júl. 18. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!