Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Mit gondolnátok egy olyan férfiről akinek van egy olyan "terve" hogy egyszer olyan dolgot tesz amiről sokan fognak beszélni, magyarország ,európa ,esetleg az egész világ.És az egész életét erre teszi erre épít ezt tervezi nem betegesen és nem is úgy hogy a külvilágnak ezt mutatná hanem csak akkor amikor magaközt van ... Ez a dolog bármi lehet(Persze nem tömeges gyilkosság vagy ilyesmi nem ilyen morbid) De bármi és már 2-3 éve ez tart és ez nem az a 11-12 éves dolog.Ez KOMOLY


Belőletek ez mit váltana ki mi a véleményetek erről tetszene vagy számotokra ijesztő,taszító lenne ? Azt ki hangsúlyoznám hogy ez ha egy ilyen emberrel kapcsolatban lennétek nem hatna ki rá ...


Nos vélemény ?


2012. júl. 17. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:

úristen, te mire készülsz???


egyébként ez attól függ h mi ez a "terv", ha vmi hülyeség akk zavarna a dolog

2012. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondtam nem gyilkosság vagy ilyesmi semmi tömeges ártalmas dolog.És nincs meg de minden életem erre építem.Írogatok magamnak jegyzeteket mi kell ehhez. Olyan szakmát tanulok amivel ez megörökíthető tökéletesen.Semmiképp sem valami nagyon rossz dologra kell itt beszélni ..
2012. júl. 17. 20:31
 3/10 A kérdező kommentje:
nem minden életem csak életem.kicsit hülyén jött ki :D
2012. júl. 17. 20:31
 4/10 anonim ***** válasza:
így most semmmit, jó h van célja. a céltalan emberek tudnak taszítóak lenni mert engem sem motiválnak(nem mintha kötelező lenne nekik, csak tod ha valaki mindig maga elé tűz célokat, akkor nem jó ha a partnere pl semmit..), önmagukról nem is beszélve.
2012. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem ez nem "komoly" dolog.

ez nevetséges és gyerekes tiniábránd, akárhány éves vagy.

ideje felnőni és férfiként viselkedni.

2012. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hát mostmár tényleg kíváncsi lennék mi ez a dolog...

nem vagy egy kicsit megszállott? mert ha neked ez ennyire fontos akk biztos kihat a kapcsolataidra is

és ezt a dolgot biztos véghez tudod vinni??

2012. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Először is nem "hétköznapi" kérdés az biztos...és ijesztő egy kicsit igen mert nem tudjuk mit is csinálsz tulajdonképpen:D de ettől leszek én személy szerint kíváncsi,ha meg nem rossz dolog ahogy írod,akkor ezzel nincs probléma.
2012. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tényleg nem rossz dolog és ha nem lenne komoly nem áldoznék rá ennyit.Tényleg nem akarok semmi olyat amivel ártanék.Nem drogos gyilkolós háborús dolog.Csak valami amit visszaakarok majd hallani valami amiről emlékeznének rám.És tényleg senki nem tud róla legjobb barátaim sem anyám sem és senki nem mondta soha hogy nagyon furcsa lennék vagy valami.Csak akkor gondolkozok jegyzetelek tervezem amikor egyedül vagyok.És őszintén még mindig fogalmam nincs.Sok öteletem volt már és sok mindent írkáltam már magamnak de még mindig nincs meg az ami kell de folyamat dolgozom rajta és egyátalán nem hat ki az életemre mármint arra amit látnak :)


Lehet örült vagyok és ijesztő de nem akarok ártani senkinek semminek se ezzel se magammal csak valami nagyot akarok végbe vinni és b*szódjak meg ha nem sikerül mert akkor egy egész hit és életcél oda :(

2012. júl. 17. 20:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem ekörül forog az életed (jó, úgy értem, hogy megállás nélkül erről beszélnél :D), akkor nem zavarna. Attól még, hogy jársz egy csajjal, neked is lehet saját életed. Amit erre áldozol. Ehhez senkinek semmi köze.
2012. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó.Ez igaz de ettől a dologtól eltekintve miután ezt megvalósítom akarok rendes életet családod előtte is lehet már bnőm és ha lenne szeretném ha tudna erről.Ezért érdekel hogy a lányok/nők mit gondolnak erről.Persze sok ember sok vélemény de mégis kialakít egy képet bennem hogy ez lehet-e zavaró vagy nem mert én magamtól úgysem venném észre.
2012. júl. 18. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!