Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mormon fiúk mennyire veszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lila nyuszi kérdése:

Mormon fiúk mennyire veszik komolyan azt, hogy nem szexelnek házasság előtt?

Figyelt kérdés

Pl. akik így házalnak, vagy ezért kapnak pénzt vagy mennyire hívők?


Ha van ilyen az oldalon akkor érdekelne ő hogy áll a kapcsolatokhoz, szexhez.


2012. júl. 17. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ők választják ezt a vallást, vagy eleve bele születnek és úgy nőnek fel, tehát valószínűleg a vallás előírásai szerint élnek. Ez nem olyan, mint hogy valaki katolikus mondjuk, de akkor látott templomot belülről, amikor megkeresztelték, meg amikor osztálykiránduláson bementek (nem fikázából mondom), és semmi köze a vallásához, nem tartja be az elveket. Ezeknek az újabb, "vissza a gyökerekhez" típusú egyházaknak a hívei, mint a mormonok meg a jehova tanúi, nagyon komolyan veszik a dolgokat. (Persze a régebbi egyházak gyakoroló hívei is, csak őket nem olyan könnyű felismerni, mert nem járnak pl. házalni. Senkit nem akartam megbántani, ha valaki mégis megbántódott: bocsánat. :)
2012. júl. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szívesen beszélgettem volna velük, csak elég lengén voltam öltözve és úgy azért mégsem. :)

Nyitott vagyok minden vallásra, de nem szeretem ha téríteni akarnak.

2012. júl. 21. 23:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Komolyan veszik, mert komolyan veszik a keresztelkedési és templomi szövetségeiket.

A mormon misszionáriusok fiatal koruk óra gyűjtik a pénzt nyári munkával és hasonlókkal azért, hogy missziót szolgálhassanak. A szolgálatuk költségeit maguk (és családjuk, barátaik...) fedezik, semmilyen fizetést, költségtérítést ezért nem kapnak.

Azért jönnek, mert hisznek abban, hogy ezzel az Urat és embertársaik boldogságát szolgálják.


Mi mormonok hiszünk abban, hogy a szexualitás szent dolog, hiszen élet fakadhat belőle. Hiszünk abban, hogy a szexualitás egyetlen méltó helye a házasságon belül van. Ez erősíti a férj és feleség lelki kapcsolatát és hoz nem csupán pillanatnyi örömet, kielégülést, hanem hosszútávú boldogságot is. A szex az egyik legfontosabb örömszerzési lehetőség az életünkben, nem mindegy, hogy kivel osztjuk meg és milyen körülmények között.

2012. okt. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!