Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem túl magam Rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam Rajta?

Figyelt kérdés

Volt egy 3és fél éves kapcsoltam aminek én vetettem véget. Kb 5hónapja... egyszerűen nem tudok mit kezdeni magammal... Mostanában sok minden összejött, családban is van sok probléma és kezdek kissé depressziós lenni.

Egyszerűen nem tudok tovább lépni. Neki már van egy másik kapcsolata... Legszívesebben felhívnám, de nem tehetem :S

Próbáltam "pasizni" de az se megy... csak ő jár az eszembe.. mindennap sírok ...

Nem tudom mit kéne tennem :S

Hogyan tudnám elfelejteni? Mindenki azt mondta, hogy majd az idő... de ez csak egyre rosszabb :(


2012. júl. 18. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra,hogy okkal vetettél véget a kapcsolatnak,azért mert valami miatt nem volt jó,és nem működött. Keress magadnak elfoglaltságot, sportolj, tanulj,dolgozz,találkozz barátaiddal... és az idő múlása majd segít,sosem tudhatod hol talál majd rád egy új férfi. Ne gondolj rá,foglald el magad! Te akartad így! Ne a múlton sopánkodj,örülj,hogy szabad vagy, és előbb-utóbb biztos találkozol egy másik pasival,és az majd feledteti veled az ex-et! Fel a fejjel!
2012. júl. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha szereted, akkor hívd fel! Üljetek be valahova meginni valamit... rengeteg ember hibázik az életben. Mind hibázunk! Viszont erre mindig későn jövünk rá.

Én a Sorsban hiszek és abban, hogy ha két embernek együtt kell lennie, akkor előbb-utóbb újra egymásra találnak.

Nem ok nélkül van a fejedben, nem ok nélkül sírsz miatta! Gondolkodj! Talán még nem késő helyrehozni... talán számára is jelentesz még valamit.

Derítsd ki, hívd fel! Egy próbát mindenképp megér. Nem friss még a kapcsolata, szóval lehet, még időben visszaszerezhetnéd. Hidd el, hogy az fájna jobban, ha nem tennéd meg. Nem veszíthetsz. Ha meg azt mondja, jól megvan nélküled, biztosabb lehetsz afelől, hogy új életet kezdj. Addig viszont ne kételkedj!

Hajrá! :)

2012. júl. 18. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen sajnos okkal lett vége :S már egyszer szakítottunk.. akkor 4 hónapig nem voltunk együtt.. utána még másfél évig bírtuk... de nem ment.. nem változott semmit a kapcsolatunk

Ezért félek ... biztos nem vezetne sehová ha felhívnám :/

Lehet, hogy csak rosszabb lenne... nemtudom

2012. júl. 18. 23:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szorítok neked!

De ha szomorú vagy, az nem sokkal jobb. :( Tenni kéne valamit, aztán alakulna a dolog... de így csak felőrölöd magadat és az sem jobb... :S

2012. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!