Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig olyan lányokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig olyan lányokhoz kezdek el vonzódni, akik, mint később kiderül, teljes ellentéteim, sőt utólag mikor jobban megismerem, még taszítóak is?

Figyelt kérdés

Most keressem olyanok társaságát, akik külsőre nem vonzanak, hogy majd talán bennük megtalálom a lelki társam?:D


Hát hihetetlen..:D

Csak Én vagyok így ezzel?


21/L



2012. júl. 18. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát miért nem vonzanak azok a srácok testileg? Nem elég kigyúrtak? Nincs elég pénzük? Vagy mi a probléma a többi sráccal? Annyira taszít, hogyha csókolgat, akkor nem nedvesednél be? Neeem? Akkor simán keresheted úgy, hogy a kevésbé jólmenő srácokat és ha a belső megfog, a külső nem fog annyira érdekelni...
2012. júl. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha jól vettem, a kérdező leszbikus, tehát nem srác társaságát fogja ilyen értelemben keresni.


Én azt tanácsolnám, hogy a külső valóban ne legyen az elsődleges szempont, DE ne is az utolsó. A vonzalom elengedhetetlen egy kapcsolatban, így ha te egyáltalán nem vonzódsz feléjük, az sem lesz semmivel sem jobb, mintha kiderülne belsőre taszítanak téged.

A külső megfog, a belső megtart.


Ismerkedj úgy, hogy külsőre nem olyan tökéletesek, de valami mégis tetszik benne. Apróság. Később, amikor már megismerted őket, és a belső tulajdonságai szépek, úgy fogod te is vonzóbbnak látni külsőre. :)

2012. júl. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. leszbikus vagyok. :)


2.

Ha azt nézzük, egyik lány se volt valami hú de szépséges...mármint visszagondolva, amikor már nem voltam odáig értük, sőt...


Elég ha csak egy dolog megfog benne. Ahogy te is írtad, az az egy dolog megszépíti mindenét a szemembe. Utána meg jönnek róla az infók, hogy mekkora ribanc, bunkó, egoista, beképzelt, elkényeztetett stb. és vége, már nem is olyan szép, vége minden érzelemnek.


Ezzel csak azt akartam írni, nem úgy keresem a lányt, hogy csodaszép legyen, de egyszerűen mindig olyanokat fogok ki magamnak, akikről utólag kiderülnek a kiábrándító tulajdonságai.


Azért kérdeztem, hogy most kezdjek ki próbaként egy számomra közömbös külsejű lánnyal, hátha neki majd lesz olyan belső tulajdonsága ami megfog és beleszerethetek?

Mert ez már hihetetlen:D

2012. júl. 18. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok


Egy próbát megér, végül is, de azért ne add fel, biztos van olyan is, aki külsőre-belsőre megfelel :)

2012. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Próba-cseresznye.
2012. júl. 18. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ezzel én is így vagyok!! Amikor olvastam az írásodat teljesen magamra ismertem :D

Látok egy lányt, valamiért megtetszik..beleszeretek, aztán jönnek sorban a lehúzó dolgok és már azon kapom magam, hogy undorodom tőle... Elég szomorú, de hát ez van :)

Szerintem ne adj lejjebb, azzal sem leszel előrébb. Akárkinek lehetnek rossz, kiábrándító tulajdonságai. Attól, hogy csúnyább még nem lesz ettől jobb ember is. Keresgélj, csak ezt tudom mondani. Ne add fel, én sem fogom :)

19/L

2012. júl. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Feladni semmiképp nem fogom! ;):)

Neked is sok szerencsét hozzá!:D

2012. júl. 20. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!