Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mint utólag kiderült abba az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint utólag kiderült abba az osztályba kerülnék ahova Ő jár, akkor most ne menjek oda?

Figyelt kérdés

Na szóval a suli ahova járok nem jó, utálom szeretnék váltani egy matekos suliba, de nemrég kiderült akit fél éve ismerek és azóta csak egyre jobban szeretek abba az osztályba jár... már ott tartok ha meglátom bevallok neki mindent, ezért félek oda menni mert mi van ha 1 pillanatban elgyengülök? és ráadásul páran azt állították ő is hasonlóan érez, de mind ez a nyár előtt volt, és egész nyáron nem láttam, próbáltam felejteni, de ha osztály társam lesz én csak rá fogok figyelni, nem a tanulásra. De legbelül nagyon örülök hogy minden nap láthatom az aranyos pofiját és még jobban ismerhetem. Már nem tudom mit tegyek, régebb óta tervben van hogy oda szeretnék bekerülni. Szerintetek baj lesz ha minden nap látom vagy épp hogy jót fog tenni?

Köszi a választ már ha létezik erre válasz


2011. szept. 11. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Mintha egy éhes ember szájába repül a sült galamb és gyötrődik azon, hogy megegye-e. Miért lenne rossz ha minden nap láthatod?

Menj oda hozzá és kész.

2011. szept. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sors is azt akarja, hogy vele legyél, hát ne ellenkezz!!
2011. szept. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tépd le a felsőd, és nyomd a melleid a képébe. (ha fiú vagy még viccesebb lesz ;D )
2011. szept. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mekkora punci vagy...
2011. szept. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!