Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg egy nagyapá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy nagyapám korú embernek, hogy engem egyáltalán nem érdekel?

Figyelt kérdés
Ahol dolgozom van egy biztonsági őr 65 éves. Mindenki szereti és jókat dumál vele, én úgy tekintek rá mint egy nagyapára. Mindig udvarolgat nekem, de én nem vettem soha komolyan, azt hittem csak poénkodik. Mondjuk az mindig zavart h feltűnően megbámulta a mellem vagy a fenekem. De gondoltam ő ilyen mindenkivel csak egy viccel öreg úr. Tegnap odajött hozzám és elmondta h ő szerelmes belém és hogy várja a választ mit mondok, mert ő nagyon oda van értem, alig várja h menjek dolgozni, ha nem megyek h hiányzok meg ilyenek....én még akkor is csak mosolyogtam mint mindig nem természetesen azt hittem csak viccel. Később odajött és megint jött ezzel a szöveggel és rájöttem h ő komolyan gondolja, annak ellenére h én 26 vagyok ő majd 40 évvel idősebb, sőt tudja h férjnél vagyok és látásból ismeri is....Egyszerűen szóhoz sem jutottam, mert eddig nagyon kedveltem mint úgy mintha a nagyapám lenne. Hogy mondjam meg neki kíméletesen hogy nem érdekel? Nem is tudom egyáltalán hogy juthatott ilyen az eszébe. Ja és azt mondta modern világban élünk és hogy milyen izgi lenne h titokban találkozgatnánk, mert ő mindent megoldana h ne derüljön ki. Ma vissza gondolva a dolgokra olyan dühös vagyok rá!!! eddig nagyon kedveltem, de ezek után már dolgozni sem akarok menni nehogy találkozzak vele. Amikor ezt mondta, én azt mondtam rá hogy nagyon szeretem a férjemet (friss házasok vagyunk) és épp a baba tervezésbe akarunk belevágni és ezzel mindent elmondtam. De nem ő ezek ellenére csak mondta a magáét h milyen jó lenne h őt egy fiatalabb ölelné át meg ilyenek!!! a hideg ráz!!! Soha semmi okot nem adtam neki arra h ő így érezzen. Holnap megyek dolgozni és azt mondta tegnap h várja a válaszom. Mondom tegnap még úgy voltam vele hogy nem akarom megbántani és kigondolom h hogyan mondjam meg neki finoman h mégis hogy gondolta, mert mindenki itt bent nagyon bírja és én is jókat beszélgettem mindig vele, de ma már úgy vagyok vele hogy már nem is kedvelem mint eddig, sőt dühös vagyok h egyáltalán hogy hozat mégis ilyen helyzetbe??? (ma ez jutott eszembe róla: vén kéjenc) Szerintetek h megyek csak mondjam azt hogy nem, ne is nyomuljon? vagy hogy mondjam h kíméletes legyek? mert azt is mondta ha vissza utasítom akkor biztos szomorú lesz és összetörik a szíve, de természetesen továbbra is barátok maradunk és megadjuk egymásnak a tiszteletet. De akkor is olyan kínos ez az egész, nem voltam még ilyen helyzetben. Bocs kicsit hosszúra sikeredett! :)

2012. júl. 18. 10:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
magyarázd meg neki hogy a te szíved már másé, és ha nem lenne akkor se kellene neked mert nagyapád lehetne
2012. júl. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tegnap is említettem neki, hogy húú ez most meglepett mert én úgy tekintettem rád mint egy nagyapára. És ő erre nem mondott semmit. Sőt azt vettem ki a szavaiból, legyünk szeretők, mert milyen izgi titokban meg ilyenek...tudja h imádom a párom, mindig áradozok róla. ezért nem is értem h juthat az eszébe! ja és van felesége!
2012. júl. 18. 10:42
 3/17 anonim ***** válasza:

figyelj, meg lehet érteni, h dühös vagy, de ne hurrogd le a fejét. később megbánnád. lehet h ezzel egy életre leráznád, de akk se éri meg. szép higgadtan, érthetően (nem sietve) elmondod neki h friss házas vagy, szereted a férjed, gyereket akartok, egy harmadik fél ebbe egyáltalán nem fér bele. de érvnek felhozhatod a nagy korkülönbséget is, csak akk még benne marad a remény h "csak a korkülönbség miatt nem akarja?".

lényeg h maradj higgadt. és mond el a végén, h úgy tekintesz rá mintha a nagypapád lenne, és nem akarod h ez a kapcsolat emiatt megromoljon.

:)

2012. júl. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Természetesen nem akarom lehurrogni ezért nem is mondtam neki semmi tegnap mert egyszerűen nem akarom megbántani azok ellenére h ma dühös vagyok ezzel kapcsolatban. Mondtam neki tegnap h én úgy nézek rá mint a nagyapámra , hátha veszi a lapot, de ő ezt mintha meg sem hallotta volna. Egyszerűen nem vett tudomást róla. Utána meg direkt elmondtam h most tervezzük a babát, házat akarunk venni stb. stb. szintén hátha veszi a lapot. De semmi továbbra is várja a választ. Szerintem azt akarja h konkrétan mondjam azt h 'nem'. Csak basszus ezek után olyan kínos lesz járni dolgozni, mert minden másnap ő dolgozik.
2012. júl. 18. 10:49
 5/17 anonim ***** válasza:

akk egyszerűen mond meg neki h nem. ne te érezd magad kínosan emiatt. :) vedd inkább dicséretnek, h az idősebb korosztályba is megállod a helyed:DDDD

mondjuk az első pár nap biztos kínos lesz, de az idő mindent megold. elfelejtődik.

2012. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát csak az lesz! Kínosnak kínos, mert én az a típus vagyok, aki senkit nem akar megbántani és próbálok a válasz elől inkább kitérni, hátha ebből leesik neki mi a helyzet. De most ez nem fog menni összeszedem magam és megmondom h nem.
2012. júl. 18. 10:55
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja azt még elfelejtettem mondani, hogy kb. 2 hónapja dolgozik ott és én kb. 2 héttel ezelőttig magáztam! Ő mondta h tegeződjünk, de én még most is ha beszélünk sokszor 'lemagázom', mert egyszerűen nem bírok egy ilyen korú férfit tegezni....olyan hülyén hangzik h azt mondjam neki hogy 'Te'.
2012. júl. 18. 10:58
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
cimmantsd le egyszer-kétszer hogy neki is legyen egy kis öröme ;)
2012. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hahaha! Nagyon vicces vagy! :)
2012. júl. 18. 11:09
 10/17 anonim ***** válasza:

szólj a férjednek

férfi a férfival könnyebben szót ért ;-)

2012. júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!