Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 17 éves nem szűz lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 17 éves nem szűz lány mennyit várjon a szexel?

Figyelt kérdés
Nem sokára 18 leszek. Eddig egy fiúval feküdtem le. Most jöttünk össze a barátommal, de szerintetek az hogy nem vagyok szűz ilyen szempontból hogy mennyit várjunk jelent valamit? Nem szeretném hogy könnyen kapható legyek de fogalmam sincs ilyenkor mennyit érdemes várni...szerintetek?
2012. júl. 18. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Érezned kell... Ebben a kérdésben kívülről segíteni szinte lehetetlen... bocs
2012. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez mindenkinél egyéni
2012. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell érezned,mikor álssz rá keszen! Ha ugy erzed,hogy meg nincs itt az ido,akkor nem kell megtenned,es ha ezt a baratod nem erti meg,akkor nem is szeret igazan.
2012. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igazából addig várj amíg bízol benne. Onnantól nincs nagyon határ, de én javaslok egy hetet legalább.. :)
2012. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem 3 hónapot, úgy átlagban. Ehhez semmi köze a szüzességnek.
2012. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2-3 hónap, de amikor úgy érzitek, akkor. Ez minden kapcsolatnál eltérő.
2012. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1 hónap után nyugodtan egymásnak ugorhattok.
2012. júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ahogy érzed,én kb 1 1,5hónapot várnék persze ez függ attól milyen sűrün találkoztok.
2012. júl. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Akkor az egy hónapot mindenképp megvárom, aztán ahogy érzem. Előző kapcsolatomban eléggé megbántottak, és nehezen szedtem össze magam, szóval szerintem egy kis időbe bele fog telni mire úgy érzem..
2012. júl. 18. 12:13
 10/11 anonim ***** válasza:
velem miért akart mindenki 9-12 hónapot várni???
2012. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!