Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Vonzom a fiatalabb fiúkat. Talán azért, mert sokkal fiatalabbnak nézek ki koromnál, talán a viselkedésem sem ad rá okot, hogy idősebbnek nézzenek, későn érő tipus vagyok. Azt szeretném, ha legalább velem egyidős fiúk környékeznének meg. De nekik meg 3-4 évvel fiatalabb lányok jönnek be... Ördögi kör ez. Lehet, hogy csak nekem vannak ilyen fiú ismerőseim. Hogyan és mit kéne változtassak, ahhoz, hogy idősebb pasikkal közelébe kerüljek, ilyen vagy olyan módon? Valaki hasonló tapasztalatokkal?
2012. júl. 18. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyere hozzám 31/F
2012. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
te meg már túl idős lennél hozzám, mivel én csak húsz éves vagyok :)) sehogy sem jó...
2012. júl. 18. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!