Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok milyen ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok milyen ötlet járni 1 testvérpárral?

Figyelt kérdés

Úgyértem h ikrek(fiúkról van szó)és megkérdezték tőlem h járnék-e velük mármint h 1szerre kettőjükkel mindketten jófejek 1ik kis romantikus másik olyan vagányabb szal bejönnek(jól is néznek ki)nekik is bejövök de ez olyan hülye ötlet nem elég fura volna megcsókolni az egyiket majd a másikat XD de ugyanakkor mindenki gondol néha ilyesmire h húú de jó volna...szerintetek belemennyek v eleve hülyeség?

15/L


2009. júl. 14. 10:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Ha ilyenen csak el is gondolkodsz,már az is eleve hülyeség...
2009. júl. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Egyet értek ...
2009. júl. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pár nővérkéről lenne szó, én, és a legtöbb férfitársam boldogan halnánk meg ezekután, ezt bizton állíthatom.
2009. júl. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
na persze ha 1 pasi elgondolkozik rajta az normális de ha 1csaj teszi már 1 buta tyúk.......?
2009. júl. 14. 10:40
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerinted szüleid mit szólnának hozzá, hogy 2 srác adja neked a dolgokat? :) Amúgy meg hát neked kell tudnod, de hogy ebből nem lenne hosszú kapcsolat az is biztos. Testvérek megosztoznak egy csajon ? Én fiú létemre sem kezdenék egy csaj testvérpárral sem ,max ha nem lenne barátnőm és csak szex. Szerintem téged is csak ezért akarnak ők már ne haragúdj ;) Most nehogy már normális kapcsolat legyen ebből...
2009. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem, nem buta tyúk, inkább a férfitársadalom elítélő véleménye volt az, amit megkaptál. (Ha egy alfahím egyszerre van két nővel, az tuti dolog és mekkora egy jóság, ha viszont egy csaj van egyszerre több fiúval, akkor Ő egy ordas kurv@.)


És ezt nem mint harcos feminista nő mondom, hanem 41 éves férfiként. :oD


Tehát, ha Neked belefér, Te nem érzed magad ettől rosszul, miért ne tennéd? Persze társadalmi, vagy egyházi beleegyezést azért ne várj hozzá! Csak Te tudhatod, mit vállalsz be. Minden esetre annyira nem káros a dolog, mint a drog, alkohol, vagy a dohányzás. ;o)

2009. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%

1. A nő és a férfi nem egyenlő, különben nem hívnánk nőnek és férfinak. A társadalmi megítélések nem véletlenül olyanok, amilyenek, bár tény, hogy lassabban változnak, de ez így jó: védelem a hülyeségektől. Szóval egy pasi két nő az más, mint egy nő két pasi.


2. Normális kapcsolatot nem lehet így kiépíteni, ergo szexről van szó, ott meg neked kell tudnod, hogy izgat-e a dolog, mármint hogy két oldalról kapd az áldást. Engem izgatna, ha nő lennék, pasiként nem tudtam magam rávenni ilyenre (pedig hívtak, mellettem kefélő emberek). Mondjuk engem a két nős felállás sem vonz. Nézni az persze más :)

2009. júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

a nőt és a férfit csak azért különböztetik meg névvel, mert az egyiknek puncija van a másiknak meg farka...-_-" Egyébként sokkal erősebbek meg kitartóbbak a nők mint a pasik...Próbálnák csak meg a pasik végig csinálni a terhességet...már kihalt volna az emberiség


Egyébként a kérdésre meg....hát próbáld ki ha szeretnéd..XD Legalább lesz egy élményed milyen 3-ban..xD nem kell senkit beszervezni..xD

2009. júl. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

"Próbálnák csak meg a pasik végig csinálni a terhességet...már kihalt volna az emberiség "

A Nőket meg még nem rúgták istenesen tökön:D az felér jó pár szüléssel:D

2009. júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
XD jó de nemminden pasit rúgnak tökön am meg 1 rúgás 1 pillanat a szülés pedig több órás fájdalom szal nemmindegy azért bár azse lehet kellemes ha vki jól udarúg ezt aláírom de aztse a semmiért kapja az illető:D
2009. júl. 14. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!