Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan flörtölhetnék vele nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan flörtölhetnék vele nem túl rámenősen?

Figyelt kérdés

van egy fiú aki már régóta tetszik nekem, de eddig csak köszöngettünk egymásnak a suliban meg néha facebokon ment a likeolás..stb.:) eggyel fölöttem jár és nem nagyon van semm ami összekötne minket, keveset látom de régen tetszettem neki valószínűleg de mostanában alig van valami.. és más én is le mondtam róla, nem is nagyon köszöngetünk

de úgy érzem még mindig nagyon tetszik és szivesen megismerném, ősszel ahogy jön a suli szeretnék valamit tenni, hátha még tetszek egy kicsit neki.. nem túl rámenős flört kéne, viccelődés ami nem jön ki hülyén ismeretlenek(!) között és lehetőleg elsőnek nem élőben történne (be lennék fosva és hülyén jönne ki)

köszönöm szépen ha van ötletetek mivel tudnék ráírni esetleg köszönésnél valami plusz amivel felhívhatnám magamra a figyelmét.. :)

15/L



2012. júl. 18. 19:51
 1/5 anonim válasza:
55%

Felhívhatod magadra a figyelmet ha felhúzol a fejedre egy szarvasbőrfitymát.:)

ha nyomorék vagy az ilyen dolgokhoz akkor maradjon már meg a legózás és a puzzle :33 ;)

2012. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Na figyelj ide! Ha tényleg tetszik, szemezz vele, ha hosszasan néztek egymásra pár másodperc után modolyodj el, nézz máshova, majd újra szemezzetek. Ha ez nem válik be, vegyél erőt magadon és hívd el valahova! :) A Facebook-hoz én nem értek és nem is nagyon szeretem. Esetleg ha alkalmad van rá, kérd el, nézd meg ill. érdeklődd meg a telefonszámát és úgy írd neki h elszeretnél menni valahova vagy megszeretnéd jobban ismerni. Előre is sok sikert :)
2012. júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem chaten ráírhatnál valami ilyesmivel:

te: -ezt nézd, ezen besírsz

-o, bocsi, nem neked akartam írni

ő: -semmi, semmi, megesik :D

te: -amúgy mi újság veled? milyenek az első hete a suliban? stb..stb...stb..

szóval ha úgy teszel, mintha véletlenül írtál volna rá, mert az egyik barátnődre akartál, az szerintem egész jó ;)

2012. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Előző vagyok :D

szóval remélem, érted mire gondoltam..

aztán legközelebb már úgy is rá írhatsz, hogy mizu mióta nem beszéltünk, uncsiztam, úgyhogy gondoltam dumálhatnánk, csábitóbb veled beszélni, mint matekot tanulni.... ;)

aztán ha már solat beszéltetek, onnan már könnyebb lesz pl elhívni valahova, vagy suliban dumálgatni ;)

2012. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az elsőnek üzenem: sz0pj lovat :D

köszönöm szépen amúgy én is gondoltam ilyesmire mintha véletlen lenne de szerintem ez is elég egyértelmű xD de köszi és amúgy ha suliban folytatódik a köszöngetés lehet ráírok :)

2012. júl. 21. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!