Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebook-on hogy lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook-on hogy lehetne ápolni, erősíteni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy chat-elek vele akkor mit? bökdössem lájkoljam vagy hogy lehetne? tudom hogy ez nem ér semmi de még is hogyha nem tudunk találkozni naponta akkor hogy? egy lányról van szó aki jó barátom de én többet szeretnék azért kérdezem hogy facebookon hogy kell "udvarolni" ?
2012. júl. 18. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
2012. júl. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Akkor van a gond, ha már facebookon sem tudod, hogy kell kommunikálni.
2012. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem kell leszólni ezért kérek segítséget...
2012. júl. 18. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Ide süllyedt a világ... Az emberiség megérett a pusztulásra. Kicsit cinikus leszek, nem tehetek róla, ilyen vagyok, ezért előre is bocsánatot kérek.


Úgy van! Nem ér semmit, ha azon a szutyok oldalon beszélsz vele, ha ott akarod erősíteni, ápolni a kapcsolatot. Facebook-on nem kell udvarolni. A bökdösés tudtommal azt jelenti, meg akarod dugni. Ha visszabök, szeretné, hogy megdugd. Persze ehhez egy minimális IQ szint és életkor szükséges, mert a szint alatt azt jelenti, hogy ez milyen vicces. Te meg valamelyik téren kihívásokkal küzdesz, és nem feltétlenül az IQ-ra kell gondolni, bár alternatívának nem rossz megoldás az sem. Ha mindenáron interneten keresztül akarod meghódítani azt a lányt, akivel van lehetőséged élőben is találkozni néha-néha, ám legyen. Érzed a furcsaságot a kijelentésben? Na, szóval:


Beszélgess vele. Ilyen egyszerű. Légy figyelmes, azt szeretik. Légy kedves, azt szeretik. Bókolj, azt szeretik. Kérdezgesd őt is, ne csak te írj olyan témákról, amik téged érdekelnek. Tudd meg, őt mi érdekli igazán, mik a kedvencei. Nem rossz, ha a beszélgetést fel tudod dobni valamivel. Lehet zene linkkel, vicces képpel. Vagy olyan, amit együtt is tudtuk csinálni. Mondjuk most szombaton állítólag lehetett volna látni a sarki fényt a mi szélességi körünkön is, csak felhős volt az ég. Ez ritka, különleges pillanat. Vagy kicsit mélyebb, "elvontabb" irányba is lehet terelni a beszélgetést, titkokat, vágyakat elmondani a másiknak. Tudod, megbízni a másikban.


Ha tetszikeled a kiírásait, az nem sok mindent jelent, szerintem csak annyit, hogy tetszik neked a kiírás. Mai modern világban már nem tudom, mi mást hordozhat még ez a kattintás.


A dolgodat nehezíti, hogy "barátok" vagytok. Azért idézőjeles, mert ez már nem barátság, mert te többet érzel iránta már. Megvan a veszélye annak, hogy ő már csak barátként tekint rád, vagy épp ezek után fog rád csak barátként tekinteni. Persze még abból is alakulhat ki szerelem, csak ez sajnos k.urvára nem jellemző, ritka az ilyen. Úgyhogy csak okosan. Muszáj kinyilvánítanod az akaratodat, miszerint te nem barátkozni akarsz, hanem épp udvarolsz. Ezért kénytelen vagy elhívni valahová, ahol kettesben vagytok. Séta, fagyi, pizza, kávé, ha nagyon nem jut más, akkor a mozi. Igazából nem rossz dolog a mozi, de a házimozi veri oda-vissza, négyszer. Hívd át egy filmre. Mondjuk ne ezzel kezdd, mert lehet sokkolná a lányt, hogy egyből szobára hívod (a lányok kombinálnak mindent, és még rosszat is feltételezne rólad...) Szóval előtte legyen egy-két olyan alkalom, amikor mondjuk fagyiztok, vagy akármi, tökmindegy, találd ki. Több mint valószínű, hogy nem ejtették fejre a csajt, tudja mire megy ki a játék. Így neked sem kell takargatni, hogy amire elhívod, tulajdonképpen randi. Konkrétan nem kell neki mondani, hogy randira hívod, tudni fogja. "Eljönnél velem" "Lenne kedved velem" kezdetű mondatokkal és hasonlóakkal operálj. Ha elmegy veled egyszer, mondjuk úgy, hogy megadta neked az esélyt, onnantól rajtad múlik. De! Lehet, hogy a lány tényleg csak egy fagyinak gondolja az egészet. Első alkalom után a lehető leghamarabb tudasd vele, hogy jól érezted magad (még aznap, legkésőbb másnap), és szeretnéd megismételni. Itt még a tudományos körökben is megy a vita, hogy ezt hogy érdemes: sms-ben, felhívod, facebook-on. Én az sms híve vagyok, úgy vettem észre, a lányok szeretnek sms-t kapni, olvasni, de ha felhívod, az sem rossz. A facebook-ot ilyenkor mellőzd, az isten szerelmére!


Már "barátok" vagytok. Vésd az eszedbe. Nem kell barátkozni már, mert "azok vagytok". Neked célod van. Ő az. Ahhoz, hogy a tiéd legyen, lépni kell. Egy helyben totyogással, mint a sz@ró galamb, nem érsz el majd semmit. Lépned kell. Ne áltasd magad, hogy a fent leírtak be fognak jönni, csúnyán rá is fázhatsz, magyarul ő kimondja azt a mondatot, hogy "legyünk barátok". Kb olyan ez, hogy van egy döglött kutyád, de a szüleid azt mondják, megtarthatod. De az ismeretlentől se félj! Teljesen felesleges félni attól, ami be sem következett még. Inkább csalódj egyet, minthogy távolról szeresd. Ha meg nem jön össze a lánnyal, istenem, hát megpróbáltad, és tudod, hogy nem vagy az esete.

2012. júl. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem felesleges a facebookos ismerkedes.

1. ilyen haverral 4x talalkoztam is aztan utana soha nem lattam nem is beszelunk..

2. autobaleset miatt 1 honapig nem facebookoztam orultem hogy elek bassz@meg... es utoljara azt beszeltuk h kuldok kepet de ez kimaradt..1 honap utan irtam neki hogy neharagudjon o meg kiakadt vagy tudomisen es hogy felejtsuk el egymast igy nincs ertelme beszelgetni ha eltunok hosszabb idokre es aztan ugy folytatom mintha semmi se lett volna..

3. nem likeoltam es nem kommenteltem amit irt nekem ezert kiakadt.


most vagy en vagyok betokosodott gyoker vagy tenyleg ennyire szellemi fogyatekosokat fogok ki???


mindenkepp eloben ismerkedj.

2012. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!