Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is szokott így érezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokott így érezni?

Figyelt kérdés

Nagyon össze vagyok zavarodva, mert bár régóta tudom, hogy van egy szexmániás, vad, szenvedélyes énem és van egy érzelmes, kedves, szerelemről álmodozó jó fiús énem. Na és ma valahogy furán éreztem magam, miután totál előjött a szexmániás énem, valahogy úgy éreztem ez így nem jó, nekem inkább kéne egy rendes barátnő, egy normális kapcsolat, mintha az érzelmes énem kezdene átvenni az uralmat és elakarná nyomni a szexéhest, aki csak alkalmi szexre keres lányokat.


Tényleg sok éve próbálkozom és nem jött össze egy lánnyal sem semmi, ettől elakult ki a szexéhes, csak alkalmira hajtó énem, de tudom, hogy legszívesebben egy normális barátnőre vágyom, nem egy ribizli lányra, mégis annyira ki vagyok éhezve szexuálisan, hogy időről-időre újra átveszi az uralmat a szexőrült oldalam és akkor csak alkalmira szex miatt vadászok lányokra.


Szeretnék már végre egy normális lányt találni, akivel ott van az össshang a testi-lelki vonzalom, úgy hiányzik egy lány az életemből és olyan nehéz találni olyat, aki megfelelne a számomra és én is a számára. Jó lenne már a szexmániás és a érzelgős énem egybegyúrni, utálom ezt a kettősséget, mert nem tudom ki is vagyok valójában, zavar ez a dolog.



2012. júl. 18. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Megoldás, amit kívánok neked;) : Találj egy csajt, aki tlg tiptop rendes barátnő, emellett az ágyban egy vadállat:D
2012. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamóca.. ***** válasza:
ez nem zárja ki egymást... lehetsz szexmániás monogám kapcsoaltban a barátnőd mellett is, sőt, az az ideális szerintem.
2012. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!