Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is szokott így érezni aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokott így érezni aki egyedül van, vagy csak én vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Már annyira jó lenne egy társ....

szinte fizikailag fáj, hogy egyedül vagyok.A sírás kerülget, és ha egyedül lennék itthon, biztosan ki is törne belőlem.De hát a gyerekeim előtt csak nem bőgök már.Van egy két beszélgető társam pl msn...

de én nem értem a férfiakat...ha nem akarnak semmit sem a másiktól, miért nem mondják meg?Kerülik inkább..

ilyenekre gondolok, hogy nem akkor jelentkeznek be mikor tudják, hogy te is fönn vagy, és itt nem csak msn re gondolok....miért nem lehet őszintének lenni...

Félre értés ne essék, nem akarom görcsösen, nem vagyok erőszakos, nem tukmálom magamat rá senkire...

csak egyszerűen most kiborultam..

Köszi, hegy elolvastátok.


2011. máj. 6. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:

hajjaj nagyon rossz egyedül

de ha vannak gyerekeid akkor lehet az szerintem (nem rosszindulatból mondom , ne érts félre!!)

megtudják hogy anya vagy és máris nem olyan jó nekik , de nem merik megmondani rendesen

2011. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Áááá nem hiszem,mert az pl van ahol az már az adat lapról kiderül...

egy pár beszélgetés után, miért nem lehet azt mondani, hogy pl figy, nem vagy olyan szimpi, örülök, hogy,.... bla bla.... szia...és ennyi mindenki megy tovább..de nem így, hogy az ember nem tudja most mi van....írjam, hogy figy közöld már most mi a fene is van? Az olyan, nem is tudom....

2011. máj. 6. 20:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan éreznek úgy mint te de ez nem egészséges. Akkor fog rádtalálni valaki, ha összeszeded magad, megtanulod előbb magadat szeretni, és jól érezni magad egyedül is. Amíg ez nem megy, addig más se tudja jól érezni magát veled, mert sugárzik rólad, hogy neked mindegy, csak legyen már valaki. Senki ne szeretne egy nő mellett hézagkitöltő lenni, minden ember arra vágyik, hogy őt magát, a személyiségét szeressék, és ne azért legyen valaki vele, mert képtelen egyedül lenni, társfüggő.

Tudom, hogy milyen magányosnak lenni, szóval átérzem a helyzetet, mégis ez az egyetlen kiút, ha magadat építed, mert így kisebb az esély, hogy mégegyszer beválasztasz valakit, akivel nem illetek össze, csak azért, mert már annyira nagyon akartál valakit és ő volt az, aki nem lépett ki msn-ről...

Azokat, akik meg nem keresnek, sőt kerülnek, egysezrűen töröld, lesznek majd mások.

Próbálj meg amúgy úgy ismerkedni inkább, hogy nem csak pasikkal, hanem úgy általában több barátot szerezni, kedvesebb lenni kicsit mindenkivel, felkeresni olyan barátokat, akikkel ezer éve nem beszéltél megkérdezni tőlük, hogy mi van velük. És ha beszélgettek, akkor inkább érdeklődést mutass, kérdezz, minthogy panaszkodj, már csak azért is, mert ha rossz dolgokról beszél az ember, akkor azok valahogy még jobban elmélyülnek (persze nem azt mondom, hogy ne beszéld meg másokkal a problémáid, de egy problémát elég egyszer). Szóval úgy összességében pozitívabban kéne viszonyulnod saját magadhoz, a helyzetedhez és akkor biztos vagyok benne, hoyg jön majd valaki. Gondolj bele, te kivel ismerkedsz szívesebben, egy mosolygós, önmagával elégedett, vagy egy kétségbeesett, elégedetlen, szomorú emberrel?

Különben is jön a nyár, majd mehettek strandra, kirándulni, ide-oda a gyerekekkel, barátnőkkel, ilyenkor rengeteg emberrel van lehetőséged találkozni.

Az a tapasztalatom, hogy amúgy az internet nem a legjobb hely az ismerkedésre, mert agyerekes anyukákon kívül, mint te, sokan azért választják ezt a megoldást, mert másképp esélyük sincs társat találni. Legalábbis nekem nagyon-nagyon-nagyon rossz tapasztalataim vannak...

26/N

2011. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.Hidd el, nem panaszkodom, nyitott vagyok, barátkozós, én szeretek egyedül (is) lenni, elégedett vagyok az életemmel, a munkámat imádom, van egy igaz barátom, ismerőseim..

azért írtam azt amit...hogy nem akarom görcsösen nem sugárzom azt magamból, hogy mindegy ki, csak legyen már valaki.Dehogy! Isten ments....még csak az kéne.egyszerűen csak az esik rosszul, hogy ennyire gerinctelenek az emberek.Hogy ennyire nem méltatja a másikat..

2011. máj. 6. 20:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy veled is csak az a baj, hogy neten keresztül akarsz ismerkedni. Inkább próbálj meg máshol, tényleg sokan azért ismerkednek neten, mert vagy könny kapcsolatot akarnak, vagy pedig annyira rosszul szocializálódtak, hogy pár személyes találkozó után te lennél az, aki menekülőre fogja...

Persze neten is lehet, nem árt, ha az ember több vasat tart a tűzben, de ne vedd komolyan addig, amíg az ismerettség tényleg csak netes. Ha már ott tartotok, hogy többet beszéltek élőben, mint msn-en, akkor lehet reménykedni.

2011. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom....
2011. máj. 6. 20:28
 7/9 A kérdező kommentje:
Volt olyan akivel találkoztam, és nekem nem jött be...Nem hitegettem, nem kerültem....megmondtam neki, és ennyi.Sokan miért képtelenek ennyire?
2011. máj. 6. 20:30
 8/9 anonim ***** válasza:
ismerős érzés. nem csak a férfiak nem egyenesek ám, a nők sem, de hát ez van...
2011. máj. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megosztanád a tapasztalatokat?
2011. máj. 7. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!