Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megujjaztam magam úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megujjaztam magam úgy hogy fullig felnyomtam három ujam és kicsitse fájt meg semmi baj nem volt vele. Ez normális? (még szűz vagyok)

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Mért ujjazátok magatokat nem jobb ha pasi csinálná nektek és nem ti magatoknak? vagy ennyire jó? én sosem tettem..még szűz vagyok!
2012. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, de azthiszem hogy mandínerből sem találnak majd falat benned... Ez van. :(
2012. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tanulj meg írni....

Amúgy ha már átszakítottad a szűzhártyád és többször is maszturbáltál így akkor normális.

2012. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Babám technikailag már csak "szűz voltál"... XD

Azaz a szűzhártyád átszakadt. Még szűz maradtál csak már nem ártatlan...:D

Amúgy lehet normális is...

2012. júl. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Soproni, te vagy az? Ja, én csak az alkoholos testvéredet fogyasztom!
2012. júl. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális?

Fel voltál izgulva, a tested így tele volt endorfinnal, ami fájdalomcsillapító hatású. Meg mivel magadnak csináltad, ezért mindig tudtad, mikor lenne kellemetlen, persze, hogy nem okoztál saját magadnak fájdalmat.


Az meg ne zavarjon, hogy szűz vagy, így, hogy megismered a testedet, legalább kisebb eséllyel fog fájni az első. Nem mondom, hogy 5cm átmérőjű dildókat dugdoss fel magadnak, de egy kis ujjazás simán nem gond. Hiszen élvezed.

2012. júl. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és még csak véletlenül se érezz bűntudatot emiatt, teljesen normális, amit csinálsz. Nem vagy perverz, meg semmi ilyen. :)
2012. júl. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!