Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mindig is érdekelt! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mindig is érdekelt! Miért van az, hogy nagyon sok férfi fiatalon nem nézett ki olyan jól csak később lett szívtipró? És aki fiatalon jól néz ki az később csúnya lesz?

Figyelt kérdés

Amúgy ezt az idősebb generációnál figyeltem meg (mivel a mostani még nem öreg ,tehát fiatal tehát értitek :D) .

Egy pár példa csak hogy érzékeltessem :


2012. júl. 19. 02:12
 1/9 A kérdező kommentje:
2012. júl. 19. 02:12
 2/9 anonim ***** válasza:
azt nem tudom pontosan mitől,de az utobbi 5évben pl sokkal jobban akarnak a nők,mint mikor 20 voltam pl.. 34f ;)
2012. júl. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert a csúnyábbak többsége törekedik arra, hogy szebb legyen. A szebbek többsége meg elhanyagolja magát, mivel "minden nőt megkapok" elven élnek. Gondolom én.
2012. júl. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem utolsó :D Talán csak későn érők :D Meg gondolj már bele az arcon nem változtathat (kivéve ha plasztikáztat)
2012. júl. 19. 02:19
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem volt,

semmi pénze akkor,

így aztán a sminkje is,

bénább volt sokkal.


most, hogy meg gazdag,

és nagyon sikeres.

elmondható róla,

hogy milliókat keres.

2012. júl. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Hát nem hiszem utolsó :D Talán csak későn érők :D Meg gondolj már bele az arcon nem változtathat (kivéve ha plasztikáztat)"


Sok embernek vannak tinédzser korában bőrhibái, pattanásai amitől a nők többsége távolodik. :) Ez később a felnőtt korban már nem jelennek meg, mivel a hormonok már nem dolgoznak annyira. Meg ugye ott van a borosta, körszakáll, stb. :) Rengeteg nő odavan értük.

2012. júl. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a ketteshez. 35 vagyok. S bizony az elmúlt években lettem kapós. S nem törekedtem szépülésre. :D Talán olyanok vagyunk mint a bor: meg kell érni ehhez. :D De a jelenség létezik.

S ennek alátámasztása bizony a korábbi fotóimat nézve megtörtént. S nem én állítottam ezt.

2012. júl. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de kár hogy a nőknél ez fordítva van:s
2012. júl. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fiatalon is jól néztem ki és most sem panaszkodhatok.
2012. júl. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!