Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkereső club-ot szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső club-ot szeretnék nyitni. Hol találok olyan tizen, huszon éves srácokat, lányokat akik benne lennének ebbe?

Figyelt kérdés
Rendszeresen összeülnénk, stb...

2012. júl. 19. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Először próbálkozz meg a saját környezetedben ilyeneket keresni... Aztán hirdesd magad a neten... Mármint a klubbot...
2012. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja, és budapestiekre gondoltam...
2012. júl. 19. 11:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Tinirandi.hu
2012. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Rendszeresen összeülnénk...istenem ekkora balf@szságot.

Menjél ki oszt kocsmázz ott, ott is lehet haverokat szerezni.

2012. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt kérdezned kell, akkor szerintem még most felejtsd el az egészet.
2012. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hülyeség, én már elmúltam 30 és több magányos imerősöm van, mint azt bárki gondolná. Férfiak, nők. Akinek huszonévesen nem jött össze, nehéz helyzetbe kerül. És itt mindegy, hogy miért nem jött össze, még ha az ő hibájából is, mindenki megérdemel még egy esélyt.

Szerintem nagy probléma, hogy nincs olyan hely, ahova el lehet menni személyes ismerkedés céljából. A kocsmát hagyjuk, aki komoly társat keres, senkihez nem fog odamenni ismerkedési céllal. Max. d*gásért, de most nem ez a téma.

Pont valamelyik nap jutott eszembe a barátnőm kapcsán, hogy lehetne csinálni ilyesmit.

Esetleg küldj privit és dumálhatunk róla.

A kérdésedre a válasz pedig: hirdetni kell (ami pénzbe kerül). Először lehet, hogy senki nem lesz vagy csak 1-2 bátor ember, de ha jó dolog és elterjed, akkor kialakulhat egy nagyon jó baráti társaság is szerintem.

2012. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Látszik a kérdésedből hogy fogalmad sincs az egészről. Nyilván csak magadnak akarsz találni valakit. Akik nem mernek ismerkedni sem nyilvános helyen, sem a baráti társaságuk által, az rávenné magát hogy klubba járjon? Hahaha. Hát persze, hogy nem!
2012. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

*Akik nem mernek ismerkedni sem nyilvános helyen, sem a baráti társaságuk által,


Rossz feltevés.

A baráti társaság véges, ugyanazok az emberek vannak, akinek van párja, azzal nem jöhetsz össze, akinek nincs párja, de évekig nem jöttél össze, azzal nem is fogsz.

És nem is arról van szó, hogy "nem mernek" ismerkedni nyilvános helyen. Párkapcsolat céljából NEM LEHET nyilvános helyen ismerkedni. Nem zaklathatsz embereket, akikről nem tudod, nem élnek-e párkapcsolatban. És a világ sem afelé megy, hogy ha beszélgetsz valakivel pl. egy kocsmában, az nem rögtön d*gásra gondol (pasi és nő egyaránt, ezt szeretném hansúlyozni!), az ilyen ismeretségekből pedig a legritkább esetben lesz tartós kapcsolat.

Nem nehéz találni pasit/nőt, akár 3-at is egy héten, DE ez nem jelent párkapcsolatot.


A probléma a huszas évek végén, harmincas években fokozottan jelen van.

+ Amikor a harmincas "szinglinek" a barátai már férnél vannak, nősek, és megszületik a gyerek, nem jut annyi idejük, energiájuk a szingli barátnőre/barátra (és ez normális, akarom mondani, EZ a normális ebben az életkorban, hogy a családra koncentrálnak, nem a haverokra). A szingli elmagányosodik.


Miért baj, ha a kérdező magának is keres közben esetleg, ha ezzel másoknak is segít?

Nekem meg férjem van, biztosra veheted, hogy nem keresek senkit, ha találnék, se hatna meg különösebben, mégis jó ötletnek tartom.

2012. júl. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Először ismerősöknek kell mondani aztán neten hirdetni. Nem lesz egyszerű, de ha gondolod szívesen segítenék.
2012. júl. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van egy videós-társkereső koncepcióm. Szerintem, működőképesebb lenne, mint a jelenlegi társker oldalak. Videós bemutatkozás, 2-3 percben, mini portréfilm a társkeresőről, szerintem, hatékonyabb, mint pár amatőr fotó. Van hozzá felszerelésem (kamera, vágás) és gyakorlat is, meg ez a koncepció, de más semmi. Hová tudnék ezzel fordulni? Lenne erre kereslet?
2012. aug. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!