Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-éves pasi összejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-éves pasi összejönne egy 21 éves nővel?

Figyelt kérdés
Mondván engem nem zavar a 9 év különbség, csak szerintem őt igen, és ezért kérdezném...
2012. júl. 19. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez akkor lehetséges, ha egyik felet sem zavarja a korkülönbség. Köztem és a párom közt 8 és fél év van. 7 éve vagyunk együtt.
2012. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így ismeretlenül meg nem tudom mondani, ez mindkettőtöktől függ. Ha egyikőtöket sem zavarja, akkor ok. Én pl. 21 éves létemre nem jönnék össze egy 30 éves pasival, de ha te igen, akkor hajrá. Annyira azért nem vészes a korkülönbség.
2012. júl. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom , h zavarja-e, mikor kiszámolta, h 21 vagyok, akkor csak sejtelmesen vigyorgott egyet...
2012. júl. 19. 14:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Az biztos h izgatja őket egy fiatal nővel való kapcsolat, csak kérdés az h hosszú távra tervezne-e veled, de az meg már úgyis attól függ h milyenek vagytok együtt... Nem hiszem h nagy hátrányt jelentene neked az a -9 év.
2012. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Őt is majd csak a mikor költözünk össze ,hol fogsz eljegyezni kérdések környékén fogja zavarni...
2012. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mert ezen is elgondolkodtam, mert nem kezdeményez, viszont mindig úgy néz, hogy ha nemzeni tudna a tekintetével már rég terhes lennék, elég feltűnően csinálja...
2012. júl. 19. 14:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Bassz ezt még nem hallottam soha XDXDXD
2012. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
...jó, mindig idősebb női voltak, vagy 5 évvel nála...
2012. júl. 19. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!