Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 31 éves pasi összejönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 31 éves pasi összejönne egy 19 éves csajjal?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 15:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
akár. istenem ezen mit kell megkérdezni??
2012. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ki mondta ezt a sületlenséget, hogy ez a korkülönbség "gáz"? Micsoda gyermeteg féltékenység az idősebb férfiak felé... Az életem legnagyobb szerelem 24 évvel volt fiatalabb nálam, és ezzel semmi, de semmi korkülönbség-gond nem volt. Maga volt az ideális kapcsolat. Mindenkinek kívánnám jó szívvel, hogy ilyen boldog idők legyenek az életében.
2012. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Tisztelt kérdező!


Én nem vagyok senki(d), hogy a véleményem számítson, így nem releváns elmondani.


Másik részről pedig: ne add fel, egy fiatal hölgy vagy, aki előtt ott áll még az élet. Nem kell félned, hogy egyedül maradsz.:)

2012. júl. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
első hozzászólónak, csak kicsit érezzük át: te még nem is voltál soha 19 éves, sőt nő sem, sőt 31 éves pasi sem, hogy tudd mit élnek át, sőt még ha lennél, akkor sem vagy a helyükben, hogy tudd milyen épp az életük vagy bármi! nem tudom mit kell itt neked rizsálnod két felnőtt ember kapcsolatáról, biztos nagyon érthetsz hozzá... nem, nem értessz. és kit érdekel, hogy mi volt amikor pl a pasi 18 éves volt a csaj meg nem tudom hány... asszem a jelenben élünk. és két felnőtt áll a kapcsolat alapjában véve, nem a hülye általánosításokon.
2012. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
nincs ebbe semmi rossz.Én 19 vagyok a barátom(ÉLETTÁRSAM)34 és nagyon jól megvagyunk :))))))))
2012. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az a normalis ha a ferfi idosebb, de 12 ev szerintem is sok. Gondold el, mikor te 50 lennel o mar 62!
2012. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
szerintem ha a férfi idősebb az normális dolog. vagy itt mindenki anyja egyidős az apjával? és szerintem az aki még nem töltötte be azt a kort amiről beszélünk,addig az ne ítélkezzen. mert lóxart sem tud róla.ezek mind csak féltékenykedések mert az idősebb pasik megkapják azt a korosztályt is. majd annyi idősen megkapjátok ti is. talán.
2012. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Elég furcsa és buta válaszokat kapsz.Én a személyes tapasztalatom tudom neked leírni.12-évet éltem házasságban egy velem egykorú nagyon dekoratív nővel.Mellette legalább 30 huszonéves barátnőm volt.Szinte mindegyikkel működött volna egy hosszútávú kapcsolat,pusztán még nem álltam készen a válásra.Aztán megismerkedtem egy csodálatos akkor 21-éves tüneménnyel,akiért elváltam vele élek már 4-éve,14-év különbség van közöttünk,de tökéletesen működik minden.Kb egy év kellett ahhoz,hogy teljesen kiismerjük egymást.Sajnos az a baj legalább is a húszon éves csajok esetében,hogy a korosztályotok férfi tagjai még közel sem férfiak.Akikkel a házasságom alatt kapcsolatom volt,azóta mind mind egytől egyig idősebb barátokkal élnek.Mindenképp a férfinek kell idősebbnek lennie,minimum 5-6 évvel a felső határ megítélés kérdése.Láttam egy hozzászólást amelyik azt írta mikor te 50-leszel ő több mint 60.Na és mi vele a baj?Szerintem aki normálisan gondolkozik az érzi,hogy semmi.Az idő múlásával inkább kisebbnek látszik különbség.Én magamról tudom,hogy harminc éves koromig nem igazán lehetett rám számítani,pont ebből adódott a rengeteg félrelépésem.Szexualitás terén szintén kell egy érettség a férfi oldaláról.Nagyon sok barátnőm panaszkodott a kisfiúk agyban nyújtott teljesítményéről.Nincs kialakult szexualitás,pusztán a filmekben látott és barátoktól hallott dolgok jelentik a tapasztalatot.Ha meg esetleg azon gondolkozol,hogy valamikor szakít veled,az nem amiatt lesz mert fiatalabb vagy nála.Hidd el egy huszonéves megbízhatatlanabb.
2012. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!