Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb pasi, csajjal! Ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasi, csajjal! Ezt hogyan oldjam meg? Segítségeteket várom és legyetek szívesek normális válaszokkal kisegíteni!

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és mostanában azt vettem észre, hogy az idősebb pasik jönnek be. És 2 hónappal ezelőtt találkoztam egy sráccal,-eleinte csak szimplán helyesnek tartottam, de most már iszonyatosan bejön-, aki mint utóbb kiderült 9 évvel idősebb tőlem. Nagyon bejön a srác, kicsikét nyomoztam utána, mert egy városban lakunk,(és nem is messze egymástól) és még sohasem láttam azelőtt, tehát a nyomozásnál annyira jutottam, hogy a srácnak van csaja, méghozzá el is jegyezték egymást(ez utóbbi nem tudom mikor történt),de már 6 éve együtt vannak, úgyhogy véleményem szerint valamelyik nagyon gondolkozik,hogy mit lépjen..... Amikor még semmit sem tudtam a srácról, akkor ugye nagyon bámultam, próbáltam szemezni vele,mivel ugye azt hittem szingli, de ez sem jött be, volt hogy pár pillanatra elkaptam a tekintetét, de semmi más... Egyszer aztán együtt utaztunk a buszon épp hazafelé és napszemüveg volt rajtam, azon keresztül néztem, -nem hiszem hogy túl feltűnően-, de ő mit ne mondjak elég mérgesen/furán nézett rám (bár lehet olyan a nézése, azt nem tudom) és nem tudom miért, mikor semmit sem léptem felé, mióta tudom hogy menyasszonya van.. Segítsetek kérlek!! Miért akarom őt?? Ez csupán vonzalom részemről? (mert tudom hogy nem szerelem, MÉG)..Köszönöm annak aki segíteni tud/tudott! :))
2012. júl. 19. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Vonzalom
2012. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mizuzizu92 ***** válasza:
Ez vonzalom de ne is lépj tovább ha menyasszonya van .
2012. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyorsan keress mást.Bár én igazán bírom a nagy korkülönbséget,de ebbe ne légy szerelmes ha foglalt,mert holnapután itt azt kérded,hogy gyógyulj ki a bánatból.
2012. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
inkább gyere velem össze
2012. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!